Kategorie

Koncentrat do sprzątania 0.5l cytrynowy Priamabiotic

9089186

Koncentrat do sprzątania o zapachu cytrynowym marki Primabiotic

Więcej szczegółów

 

Cena: 39,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zastosowanie:
Probiotyczny, uniwersalny płyn o cytrynowym zapachu, stosowany do mycia podłóg, powierzchni szklanych, czyszczenia wykładzin i tapicerek, czyszczenia sanitariatów, kuchni.

Działanie:
Usuwa zabrudzenia i kurz, biodezynfekuje, myje lustra i szyby. Zawarta w płynie pożyteczna mikroflora hamuje rozwój patogenów i alergenów. Higienizuje powierzchnie, nadając przy tym świeży, cytrynowy zapach. Zawarte w płynie enzymy i kwasy organiczne skutecznie czyszczą tłuste i zabrudzone powierzchnie.
Polecany dla osób ze skłonnością do alergii. Całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.


Sposób użycia:
Podłogi, powierzchnie ceramiczne i drewniane, panele posadzki: 50-100ml koncentratu dodać do 5-10l wody. Sanitariaty, armatura kuchenna: rozcieczyć 10ml koncentratu w 900ml wody, wlać do spryskiwacza, opryskiwać i zmywać zabrudzone i tłuste powierzchnie. Szyby/lustra, powierzchnie szklane, meble: j/w. Wykładziny tapicerki: mocne zabrudzenia i plamy polać niewielką ilością koncentratu, odczekać 10 minut i przetrzeć szmatką lub szczotką, pozostałe części mniej zabrudzone opryskać 10% roztworem, po 10 minutach myć szmatką/szczotką. Nie wymaga użycia rękawic ochronnych.


Przechowywanie:
w zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Po otwarciu: zużyć w ciągu 5 tygodni. W przypadku kontaktu z oczami przemyć czystą wodą, w przypadku spożycia popić dużą ilością wody.

Składniki:

Rewitalizowana woda, kultury żywych mikroorganizmów SCD ProBio Original, naturalne olejek z trawy cytrynowej, naturalny olejek z eukaliptusa, koncentraty soków owocowych, fruktoza, fermentacyjny wyciąg z otrębów orkiszowych.

5 Inne produkty w tej samej kategorii