Środki czystości

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Koncentrat do sprzątania 0,5l lawendowy. Primabiotic

9089187

Koncentrat do sprzątania o zapachu lawendowym marki PRIMABIOTIC

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 49,99 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zastosowanie:
Probiotyczny, uniwersalny płyn o lawendowym zapachu, stosowany do mycia podłóg, powierzchni szklanych, czyszczenia wykładzin i tapicerek, czyszczenia sanitariatów, kuchni.


Działanie:

Usuwa zabrudzenia i kurz, biodezynfekuje, myje lustra i szyby. Zawarta w płynie pożyteczna mikroflora hamuje rozwój patogenów i alergenów. Higienizuje powierzchnie, nadając przy tym świeży, cytrynowy zapach. Zawarte w płynie enzymy i kwasy organiczne skutecznie czyszczą tłuste i zabrudzone powierzchnie. 


Polecany dla osób ze skłonnością do alergii. Całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. 


Sposób użycia:

Podłogi, powierzchnie ceramiczne i drewniane, panele posadzki: 50-100ml koncentratu dodać do 5-10l wody. Sanitariaty, armatura kuchenna: rozcieczyć 10ml koncentratu w 900ml wody, wlać do spryskiwacza, opryskiwać i zmywać zabrudzone i tłuste powierzchnie. Szyby/lustra, powierzchnie szklane, meble: j/w. Wykładziny tapicerki: mocne zabrudzenia i plamy polać niewielką ilością koncentratu, odczekać 10 minut i przetrzeć szmatką lub szczotką, pozostałe części mniej zabrudzone opryskać 10% roztworem, po 10 minutach myć szmatką/szczotką. Nie wymaga użycia rękawic ochronnych. 


Przechowywanie: 

W zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Po otwarciu: zużyć w ciągu 5 tygodni. W przypadku kontaktu z oczami przemyć czystą wodą, w przypadku spożycia popić dużą ilością wody.


Składniki:

Rewitalizowana woda, kultury żywych mikroorganizmów SCD ProBio Original,susz, naturalny olejek lawendowy, koncentraty soków owocowych,fruktoza, fermentacyjny wyciąg z otrębów orkiszowych.

30 Inne produkty w tej samej kategorii