Kategorie

IWOSTIN Solecrin Spray ochronny dla dzieci SPF30 po 6 miesiącu życia 150ml

7076580

IWOSTIN Solecrin Spray ochronny dla dzieci SPF30 po 6 miesiącu życia - Ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 37,69 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.


Właściwości:

Spray ochronny zapewnia nie tylko wysoką ochronę przed promieniowaniem UVB oraz UVA, ale również wygodną i szybką aplikację. Produkt szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów na ubrankach. Nawilża i odżywia delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Jest wodoodporny i hipoalergiczny.

Składniki: 
Gliceryna, olejek kokosowy, masło shea, pantenol.

Sposób użycia:
 
Nałóż na całą powierzchnie skóry dziecka co najmniej 15 minut przed ekspozycja na słońce. Powtarzaj aplikację co 2 godziny lub w przypadku starcia preparatu z powierzchni skóry. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym.

Opakowanie:
150 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii