Kategorie

IWOSTIN Solecrin Krem na przebarwienia SPF50+ 50ml

7068738

IWOSTIN Solecrin Krem na przebarwienia SPF50+ - Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega podrażnieniom i powstawaniu zmian barwnikowych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 44,94 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry tłustej, skóra wrażliwa.
 
Właściwości:
Chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiega podrażnieniom i powstawaniu zmian barwnikowych (kompleks filtrów:: dwutlenek tytanu, Tinosorb S, Tinosorb M). Zabezpiecza DNA komórek skóry przed uszkodzeniami (Antileukine 6). Nawilża, regeneruje i ogranicza rozwój bakterii (Physiogenyl). Absorbuje nadmiar sebum zapewniając matowy wygląd skóry (Dry-Flo PC).

Składniki: 
Kompleks filtrów:: dwutlenek tytanu, Tinosorb® S, Tinosorb M.

Sposób użycia:
N
akładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku długiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry.
 
Opakowanie:
50 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii