Kategorie

Nowy

IWOSTIN Solecrin Capillin Krem ochronny SPF50+ Skóra naczynkowa i nadreaktywna 50 ml

7057038

IWOSTIN Solecrin Capillin Krem ochronny SPF50+ -  Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry naczynkowej i skłonnej do zaczerwienień.

Więcej szczegółów

 

Cena: 46,34 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
S
kóra naczynkowa i skłonna do zaczerwienień. Odpowiedni jako baza pod makijaż.


Właściwości:

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry naczynkowej i skłonnej do zaczerwienień. Krem należy nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtarzać aplikację w przypadku długiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry. Nawet przy stosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej niewskazane jest długotrwałe przebywanie na słońcu. Krem zapewnia bardzo wysoką ochronę skóry naczynkowej i skłonnej do zaczerwienień przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Redukuje rumień oraz zmniejsza nadwrażliwość skóry. Połączenie filtrów organicznych, które odbijają i rozpraszają promieniowanie UVA i UVB promieniowanie UVB i UVA oraz filtra mineralnego, który dodatkowo powoduje mniejsze ryzyko reakcji alergicznych i podrażnień. Antileukine 6 – immunologiczny filtr nowej generacji zapewnia dodatkową ochronę anty-UV oraz wzmacnia równowagę hydrolipidową skóry. Witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Trokserutyna zmniejsza powstawanie rumienia. NeutrazenTM skutecznie zmniejsza nadwrażliwość skóry. 

Składniki:
Dwutlenek tytanu, Antileukine 6, trokserutyna, Nautrazen, filtry organicznych i filtr mineralny.

Sposób użycia:
 
Nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Należy powtórzyć aplikację w przypadku długiego przebywania na słońcu lub starcie preparatu z powierzchni skóry.

Opakowanie:
50 ml 


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii