> Środki przeciwbólowe>Itami (Diclodermex) plaster leczniczy 0,14g x 10 plastrów

Kategorie

Itami (Diclodermex) plaster leczniczy 0,14g x 10 plastrów

Lek

Cena: 39,99 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

4419753

ITAMI - to preparat w postaci białego plastra samoprzylepnego o wymiarach 10x14 cm do stosowania miejscowego, zawierający 140 mg. diklofenaku o działaniu: • przeciwbólowym i • przeciwzapalnym.

 

Więcej informacji

ITAMI - to preparat w postaci białego plastra samoprzylepnego o wymiarach 10x14 cm do stosowania miejscowego, zawierający 140 mg. diklofenaku o działaniu: • przeciwbólowym i • przeciwzapalnym.

ITAMI łagodzi ból i hamuje zapalenie bezpośrednio w miejscu zmienionym chorobowo. Postać plastra jest łatwa i wygodna w stosowaniu. Nowoczesna budowa plastra zapewnia komfort I wygodę zastosowania nawet na obszarach narażonych na odkształcenia ( np. staw kolanowy, staw łokciowy). Dzięki swojej wyjątkowej budowie ITAMI idealnie przylega i działa w miejscu aplikacji ograniczając tym samym ryzyko wystąpienia ogólnoustrojowych działań niepożądanych.

Wskazania: leczenie krótkotrwałe (nie dłużej niż 7 dni). Miejscowe, krótkotrwałe i objawowe leczenie bólu u osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 16 lat w przypadku ostrych nadwyrężeń, zwichnięć czy siniaków kończyn, powstałych w wyniku tępych urazów, np. urazów sportowych.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie 6.1 ChPL; u pacjentów z nadwrażliwością na kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ); u pacjentów, u których podczas przyjmowania kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ wystąpił atak astmy, pokrzywka lub ostry nieżyt nosa; u pacjentów z czynną chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy; stosowanie na uszkodzoną skórę, niezależnie od rodzaju zmiany: wysiękowe zapalenie skóry, wysypki, zmiany zakażone, oparzenia lub rany; ostatni trymestr ciąży. Nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 16 lat.

Dostępne opakowanie: Dostępne opakowania x 2, 5 i 10 plastrów pakowanych w oddzielne saszetki.

Podmiot odpowiedzialny: : Fidia Farmaceutici S.p.A.Via Ponte della Fabbrica, 3/A, 35031 Abano, Terme (Padova), Włochy. Informacji udziela: STADA Poland Sp. z o.o., Al. 3 Maja 6, 05-501 Piaseczno, Polska; Tel. +48 22 737 79 20, Fax +48 22 750 38 82

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii