> Preparaty na przeziębienie>Isonasin Septo Roztwór do płukania nosa, ampułki 20x5ml

Kategorie

Isonasin Septo Roztwór do płukania nosa, ampułki 20x5ml

Cena: 25,97 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9060787

Isonasin Septo Roztwór do płukania nosa, ampułki - Przeziębienie i zapalenie śluzówki nosa i gardła.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Wskazania:
Przeziębienie i zapalenie śluzówki nosa i gardła.

Właściwości:
Katar wodnisty i gęsty nie tylko utrudnia oddychanie maluszka. Wydzielina z noska zawiera liczne drobnoustroje (wirusy i bakterie) i może stać się przyczyną rozwoju infekcji i jej rozprzestrzeniania wewnątrz organizmu. Wirusy i bakterie mogą rozmnażać się i wędrować w obrębie dróg oddechowych powodując zapalenie gardła, oskrzeli, a nawet ucha środkowego. Ponieważ noworodki i niemowlęta nie potrafią wydmuchać noska, oczyszczanie i wypłukiwanie wydzieliny jest bardzo ważne. Isonasin Septo pozwala na zmniejszenie niedrożności nosa, usunięcie śluzu oraz czynników powodujących infekcje, a dzięki zawartości miedzi, zmniejsza objawy związane z przeziębieniem. Dzięki temu pomaga usprawnić oddychanie i przyspiesza ustępowanie infekcji. Jednorazowe plastikowe ampułki ułatwiają bezpieczne i higieniczne płukanie noska maluszka. Ampułka jest wygodna w użyciu nawet podczas spaceru lub w podróży.

Składniki:
Chlorek sodu 0,9g, polisorbat 80, wyciąg z tymianku, pentahydrat siarczanu miedzi, glicerol, woda oczyszczona q.s. do 100ml. Preparat nie zawiera środków konserwujących.

Sposób użycia:
2-3 płukania dziennie. Preparatu nie należy stosować przez okres dłuższy niż kilka dni. Preparat należy stosować przed podaniem leku, a nie po jego podaniu - dotyczy leczenia z aplikacją donosową z użyciem preparatów leczniczych.

Ważne informacje:

  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania:

  • Uczulenie na którykolwiek składnik produktu.

Opakowanie:
20 ampułek po 5 ml 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii