Higiena jamy ustnej

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Irygator Vitammy WAVE do higieny jamy ustnej

Stosowanie irygatora jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem oczyszczania przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmów, które zalegając mogą wpływać na pogorszenie stanu zębów oraz dziąseł.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 159,99 zł

$nbsp;

Więcej informacji

Irygator Vitammy WAVE do higieny jamy ustnej

Stosowanie irygatora jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem oczyszczania przestrzeni międzyzębowych z resztek pokarmów, które zalegając mogą wpływać na pogorszenie stanu zębów oraz dziąseł.

Irygator Vitammy WAVE do higieny jamy ustnej wspomaga i przedłuża działanie szczoteczki do zębów jest urządzeniem szczególnie docenianym przez osoby z ciasnym zgryzem oraz noszące aparaty dentystyczne, korony i mosty oraz odbudowy protetyczne. Regularne oczyszczanie jamy ustnej pomaga zapobiegać stanom zapalnym dziąseł oraz ich podrażnieniom i krwawieniu.3 tryby pracy irygatora Vitammy WAVE

3 tryby pracy irygatora umożliwiają dobór mocy strumienia w zależności od skali wrażliwości zębów i dziąseł. W trybie normalnym strumień będzie czyścił ze standardową mocą, dla osób o nadwrażliwych dziąsłach i zębach dedykowany jest tryb delikatny, chcąc nie tylko oczyścić ale i wymasować dziąsła warto wybrać tryb pulsacyjny.

  • Normalny - czyszczenie dziąseł

  • delikatny - delikatne czyszczenie wrażliwych dziąseł

  • pulsacyjny - czyszczenie i masowanie dziąseł

Wydajny i efektywny irygator Vitammy WAVE

Vitammy WAVE osiąga wysoką skuteczność czyszczenia ze względu na bardzo dobre parametry, ciśnienie maksymalne wynosi 551 kPa a irygator pulsuje z prędkością 1700 pulsów na minutę. Vitammy WAVE jest urządzeniem wodoszczelnym i wodoodpornym. Zbiornik o pojemności 180 ml można napełniać płukanką dentystyczną, wodą lub płynem. Warto zasięgnąć konsultacji stomatologicznej przed rozpoczęciem stosowania irygatora.

W zestawie

Do irygatora Vitammy WAVE dołączono 2 wymienne końcówki, ładowarkę, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

Gwarancja

Irygator Vitammy WAVE posiada 2 letnią gwarancję.

Dane techniczne


SKU

TOW004542

Kod EAN

6970075430054

BLOZ 7

9080845

Marka

VITAMMY

Gwarancja

2 lata

Zasilanie

Akumulator

Dodatkowe informacje

Ciśnienie maksymalne - 551 kPa

Pojemność zbiornika

180 ml

pulsow / min

1700 pulsów/min

Stawka podatku

VAT 23%Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii