Kategorie

Inovox Express Smak pomarańczowy 24 pastylek

3138871

Inovox Express Smak pomarańczowy - Do stosowania w celu miejscowego łagodzenia bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,78 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Do stosowania w celu miejscowego łagodzenia bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.


Właściwości:

Inovox Express smak pomarańczowy zawiera antyseptyki amylometakrezol i alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz środek miejscowo znieczulający do gardła - lidokainy chlorowodorek. Lek wskazany do stosowania w celu miejscowego łagodzenia. Jeśli po upływie 2 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.


Składniki:

Substancjami czynnymi leku są: Lidokainy chlorowodorek 2,00mg, Amylometakrezol 0,60mg, Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 1,20mg. Pozostałe składniki to: Lewomentol, Sacharyna sodowa (E 954), Sacharoza, Glukoza ciekła, Żółcień pomarańczowa (E 110), Czerwień koszenilowa (E 124), Kwas cytrynowy jednowodny (E 330), Aromat pomarańczowy.


Sposób użycia:

  • Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: co 2 do 3 godzin powoli rozpuszczać w jamie ustnej jedna pastylkę; stosować maksymalnie do 8 pastylek w ciągu 24 godzin (maksymalnie 4 pastylki u młodzieży).
  • Nie umieszczać pomiędzy dziąsłem a policzkiem.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować tego leku u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
  • Nie zaleca się stosowania tego leku dłużej niż 5 dni, ponieważ może on zmieniać naturalna florę bakteryjna w gardle. W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Opakowanie:
24 pastylek 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii