Kategorie

Inovox Express Smak miętowy 24 pastylek

Lek

Cena: 14,87 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3138881

Inovox Express Smak miętowy - Do stosowania w celu miejscowego łagodzenia bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

 

Więcej informacji

Wskazania:
Do stosowania w celu miejscowego łagodzenia bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.


Właściwości:

Inovox Express smak miętowy zawiera antyseptyki amylometakrezol i alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz środek miejscowo znieczulający do gardła - lidokainy chlorowodorek. Lek wskazany do stosowania w celu miejscowego łagodzenia. Jeśli po upływie 2 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.


Składniki:

Substancjami czynnymi leku są: Lidokainy chlorowodorek 2,00mg, Amylometakrezol 0,60mg, Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 1,20mg. Pozostałe składniki to: Olejek mięty polnej z obniżoną zawartością mentolu, Olejek anyżu gwiaździstego, Lewomentol, Indygotyna (E 132), Żółcień chinolinowa (E 104), Sacharyna sodowa (E 954), Kwas winowy (E 334), Sacharoza, Glukoza ciekła.


Sposób użycia:

  • Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: co 2 do 3 godzin powoli rozpuszczać w jamie ustnej jedna pastylkę; stosować maksymalnie do 8 pastylek w ciągu 24 godzin (maksymalnie 4 pastylki u młodzieży).
  • Nie umieszczać pomiędzy dziąsłem a policzkiem.
Przeciwwskazania:
  • Nie stosować tego leku u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
  • Nie zaleca się stosowania tego leku dłużej niż 5 dni, ponieważ może on zmieniać naturalna florę bakteryjna w gardle.
  • W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Opakowanie:
24 pastylek 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii