Kategorie

Nowy

Inovox Express miodowo-cytrynowy 36 pastylek

3196271

Inovox Express miodowo-cytrynowy - Lek wskazany do stosowania w celu miejscowego łagodzenia bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,79 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Lek wskazany do stosowania w celu miejscowego łagodzenia bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

Właściwości:
Inovox Express smak miodowo-cytrynowy zawiera antyseptyki amylometakrezol i alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz środek miejscowo znieczulający do gardła - lidokainy chlorowodorek. Lek wskazany do stosowania w celu miejscowego łagodzenia. Jeśli po upływie 2 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.
 
Składniki:
Substancjami czynnymi leku są: Lidokainy chlorowodorek 2,00mg, Amylometakrezol 0,60mg, Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 1,20mg. Pozostałe składniki to:Lewomentol, Sacharyna sodowa (E 954), Sacharoza, Glukoza ciekła, Żółcień pomaranczowa (E 110), Czerwien koszenilowa (E 124), Kwas cytrynowy jednowodny (E 330), Aromat pomaranczowy.

Sposób użycia:

  • Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: co 2 do 3 godzin powoli rozpuszczać w jamie ustnej jedna pastylkę; stosować maksymalnie do 8 pastylek w ciągu 24 godzin (maksymalnie 4 pastylki u młodzieży).
  • Nie umieszczać pomiędzy dziąsłem a policzkiem.
Przeciwwskazania:
  • Nie stosować tego leku u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
  • Nie zaleca się stosowania tego leku dłużej niż 5 dni, ponieważ może on zmieniać naturalna florę bakteryjna w gardle.
  • W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Opakowanie:
36 pastylek  

30 Inne produkty w tej samej kategorii