Kategorie

Inofem, 60 saszetek

Cena: 59,99 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

6266752

Inofem wspomaga utrzymanie fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet, pomagając uzupełnić niedobór substancji w organizmie. Zawarte w suplemencie substancje odżywcze przyczyniają się do prawidłowego wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży (w tym jej wczesnego etapu), biorą udział w procesie podziału komórek oraz pomagają w prawidłowej produkcji krwi.

 

Więcej informacji

Dobór odpowiednich witamin dla kobiet w ciąży jest bardzo ważnym elementem zdrowia. Należy zapoznać się z tym, jakie produkty oferuje nam współczesny rynek, a tych jest naprawdę sporo. Wśród witamin dla ciężarnych wyróżnia się Inofem. Opinie o tych witaminach dla kobiet w ciąży są bardzo pozytywne, dlatego faktycznie warto zwrócić na nie uwagę.

 

Witaminami dla ciężarnych nazywamy te, które są bogate w kwas foliowy oraz inne substancje, które pozwalają na właściwy przebieg ciąży, czyli rozwój dziecka, jak i samopoczucie i zdrowie matki. Dodatkowo witaminy dla ciężarnych mogą być stosowane przez kobiety, które chcą zajść w ciążę, bo pomagają one przygotować kobiecy organizm do zapłodnienia.

 

Inofem jest nowoczesnym lekiem, który uzupełnia niedobory substancji niezbędnych do wzrostu matczynych komórek. Dzięki zastosowaniu substancji dodatkowych w Inofemie możemy dostarczyć taką ilość kwasu foliowego jaka faktycznie jest potrzebna. Dlatego, że skład tego suplementu jest tak dobrze przemyślany Inofem opiniowany jest jako jeden z najlepiej sprawdzających się na rynku. Wśród witamin dla ciężarnych Inofem wyprzedza konkurencję ze względu na fakt, że mogą go przyjmować niemalże wszystkie kobiety, nawet te mające cukrzycę, czy inne schorzenia. Do tego należy wziąć pod uwagę to, że witaminy w ciąży muszą być podawane regularnie, a przyjmowanie roztworu Inofem jest bardzo łatwe. W dodatku proszek po rozpuszczeniu w wodzie ma przyjemny, naturalny cytrynowy posmak. Przed zastosowaniem witamin w ciąży należy zapoznać się z ulotką lub skonsultować z lekarzem albo farmaceutą, tak by dostarczać te witaminy w najbardziej optymalny sposób.

 

Inofem to witaminy, które zawierają między innymi substancję, która ma wpływ na leczenie niepłodności, dlatego jest to jeden z tych preparatów, po które powinny sięgać również kobiety, które chcą zajść w ciążę, a z jakichś względów jest to utrudnione.

 

Inofem, witaminy dla kobiet w ciąży:

  • Witaminy w formie proszku do rozrobienia,
  • Bogaty skład witamin pozwala na właściwy rozwój płodu,
  • Witaminy wzmacniają matkę w czasie ciąży,
  • Są to jedne z najlepiej przyswajalnych witamin na rynku,
  • Mogą być stosowane przez kobiety mające cukrzycę,
  • Opakowanie zawiera 60 saszetek.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 Inne produkty w tej samej kategorii