> Środki przeciwbólowe>Środki na ból głowy>Inne preparaty na ból głowy

Kategorie

Najczęściej kupowane

Ból głowy – ból migrenowy

Ból głowy to jeden z częstszych i nagłych problemów, które występują u ludzi. Silny ból może utrudnić normalne funkcjonowanie. Do szczególnych rodzajów bólu głowy zalicza się migrena, przy której występują specyficzne objawami takie jak: wymioty, nadwrażliwość na zapachy, światło i dźwięki, a także łzawienie oczu.  

Bóle głowy i bóle migrenowe najczęściej powodowane są przez nieodpowiedni tryb życia –głównie stres, przemęczenie, brak snu, napięcie mięśni, niedobór witamin i minerałów, nadużywanie alkoholu, a także czynne lub bierne palenie papierosów.

Inne preparaty na ból głowy

Jeżeli z różnych przyczyn nie chcemy lub nie możemy stosować preparatów na ból głowy w tabletkach, kapsułkach lub saszetkach mamy do wyboru jeszcze kilka innych form leków przeciwbólowych, są to między innymi:

  • plastry na ból głowy – które mogą bezpośrednio chłodzić miejsce występowania bólu i dzięki zawartych w nich naturalnych składnikach uśmierzać ból głowy oraz migrenę, jednocześnie omijając przewód pokarmowy. Są bezpieczne i mogą być stosowane przez kobiety w ciąży.
  • syropy na ból głowy - szybko usuwa ból głowy, a także inne dolegliwości z nim związane, polecany jest szczególnie dla dzieci.  
  • czopki na ból głowy – mogą być stosowane przy wymiotach, aplikowane podczas snu, a także u osób, które mają trudności z połykaniem.

Inne preparaty na ból głowy 

W kategorii 4 produków.
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów