Kategorie

Nowy

Ibuprofen Teva Max 400mg 20 tabletek

3682062

Ibuprofen Teva Max - bólów łagodnych do umiarkowanych, takich jak ból zęba, głowy, bóle menstruacyjne;, ostrych migrenowych bólów głowy z aurą lub bez aury, gorączki.

Więcej szczegółów

 

Cena: 5,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Lek Teva Ibuprofen Max 400 mg wskazany jest do stosowania u dzieci o masie ciała od 20 kg (6 lat i starszych), młodzieży i osób dorosłych w krótkotrwałym leczeniu objawów:

  • bólów łagodnych do umiarkowanych, takich jak ból zęba, głowy, bóle menstruacyjne;
  • ostrych migrenowych bólów głowy z aurą lub bez aury;
  • gorączki.

Właściwości:
Ibuprofen Teva Max jest lekiem, którego substancją czynną jest ibuprofen należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje dzialanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Składniki:
Substancją czynną leku jest ibuprofen (ibuprofen DL-lizyny).
Każda tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu, co odpowiada 684 mg ibuprofenu z lizyną.
Pozostałe składniki to:Rdzeń:celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, talk, magnezu stearynian
Otoczka: hypromeloza 6 mPa, makrogol 6000, glicerol 85 %

Sposób użycia:

20 kg do 29 kg
(dzieci: 6 do 9 lat)

1 tabletka

3 tabletki

jednorazowo

maksymalna dawka dobowa

30 kg do 39 kg
(dzieci: 10 do 11 lat)

1 tabletka

4 tabletki

dawka jednorazowa

maksymalna dawka dobowa

≥ 40 kg
(młodzież od 12 lat oraz dorośli)

1 lub 2 tabletki

6 tabletek

dawka jednorazowa

maksymalna dawka dobowa


Opakowanie:
20 tabletek

30 Inne produkty w tej samej kategorii