Kategorie

Hydrocortisonum Oceanic 5mg/g Krem 15g

8609401

Hydrocortisonum Oceanic 5mg/g Krem - Reakcje skórne po ukąszeniu lub użądleniu przez owady, ostre stany zapalne o podłożu alergicznym (alergiczne zapalenie skóry), liszaj rumieniowaty, płaski oraz wielopostaciowy, łuszczyce owłosionej skóry głowy.

Więcej szczegółów

 

Cena: 6,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Reakcje skórne po ukąszeniu lub użądleniu przez owady, ostre stany zapalne o podłożu alergicznym (alergiczne zapalenie skóry), liszaj rumieniowaty, płaski oraz wielopostaciowy, łuszczyce owłosionej skóry głowy.


Właściwości:

W składzie zawiera hydrokortyzonu octan, który przejawia działanie przeciwzapalne i przeciwświądowe. Lek Hydrocortisonum Oceanic dodatkowo działa obkurczająco na naczynia krwionośne i blokuje dalszy rozwój objawów zapalenia, nie wpływając na jego przyczynę.


Składniki:

1 g kremu zawiera:

  • Substancję czynną: hydrokortyzonu octan 5 mg
  • Substancje pomocnicze: propylu parahydroksybenzoesan, metylu parahydroksybenzoesan, sorbitanu stearynian, makrogolu eter cetostearylowy, parafina ciekła, wazelina biała, alkohol cetostearylowy, glikol propylenowy woda oczyszczona.

Sposób użycia:
2 razy na dobę na chorobowo zmienione miejsca na skórze.


Ważne informacje:

Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. 


Przeciwwskazania:

  • Jeśli pacjent ma uczulenie na hydrokortyzonu octan lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku,
  • W zakażeniach skóry spowodowanych przez wirusy (np. ospa wietrzna, opryszczka), grzyby (kandydozy i inne grzybice) lub bakterie (np. liszajec),
  • W zapaleniu skóry wokół ust, do oczu i wokół oczu,
  • Na uszkodzoną skórę i na błony śluzowe,
  • W trądziku zwykłym lub różowatym,
  • W okolicy narządów płciowych i odbytu.

Opakowanie:
15 g 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii