Kategorie

Hyal Drop Multi krople do oczu i soczewek nawilżające 10 ml

9048131

Hyal-Drop multi to klarowny roztwór kropli do oczu zawierający 0,24% kwasu hialuronowego w postaci hialuronianu sodu oraz substancji pomocniczych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 20,47 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Hyal-Drop multi to klarowny roztwór kropli do oczu zawierający 0,24% kwasu hialuronowego (w postaci hialuronianu sodu) oraz substancje pomocnicze.

Działanie:
Zawarty w Hyal-Drop multi kwas hialuronowy to: naturalnie występująca w organizmie ludzkim, także w łzach, substancja, która natychmiast i długotrwale nawilża powierzchnię oka. Przynosi ulgę i redukuje dyskomfort.Jest bezpieczny również przy długotrwałym stosowaniu.
Wskazania:
Krople Hyal to nowoczesne krople do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych. Przeznaczone do nawilżania i odświeżania oczu w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu.
Skład:

0,24% hialuronianu sodu, chlorek sodu, chlorek potasu, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan dwuwodny i woda jałowa

Nie zawiera konserwantów.
Sposób użycia:
W razie potrzeby należy wpuścić jedną kroplę produktu Hyal-Drop® multi do oka.Produkt można stosować codziennie i tak często jak zajdzie taka potrzeba. Nie ma ograniczeń dotyczących czasu stosowania.
Przeciwwskazania:
Nie należy stosować tego produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Ważne informacje:
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego oraz wskazania i przeciwskazania,nie zawierają konserwantów:

Są sterylne i bezpieczne w stosowaniu przez 6 miesiące po otwarciu;

Łatwa i precyzyjna aplikacja - zakraplacz uwalnia pojedynczą kroplę.
Podmiot odpowiedzialny:

Valeant Pharma Poland sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 2
35-959 Rzeszów

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii