Kategorie

DZIDZIUŚ Hipoalergiczny proszek do prania Kolor 1,5 kg Data ważności: 31.08.2021 r.

9053282

Specjalistyczny proszek Dzidziuś Kolor przeznaczony jest do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej w temp. do 60 stopni.

Data ważności: 31.08.2021 r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Specjalistyczny proszek Dzidziuś Kolor przeznaczony jest do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej w temp. do 60 stopni. Bardzo skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i dobrze się wypłukuje, co sprawia, że świetnie nadaje się także do ubrań całej rodziny. Starannie opracowany skład proszku sprawia, że Dzidziuś jest bezpieczny i łagodny dla skory niemowląt i dzieci. Specjalnie dobrane składniki zachowują kolor i nowy wygląd tkanin. Proszek Dzidziuś nie posiada enzymów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla Twojego dzidziusia.

Skład:

5-15% - anionowe środki powierzchniowo czynne;
< 5% - zeolity, polikarboksylany, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany.
Inne składniki: kompozycja zapachowa.

Sposób użycia:

Podczas prania należy przestrzegać instrukcji podanej na etykiecie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii