Kategorie

Hemorectal x 10 czopków

4168701

Preparat stosowany w stanach zapalnych błony śluzowej odbytu i guzkach krwawniczych odbytu o miejscowym działaniu przeciwzapalnym, ściągającym, antyseptycznym i przeciwbólowym.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 12,22 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Preparat stosowany w stanach zapalnych błony śluzowej odbytu i guzkach krwawniczych odbytu o miejscowym działaniu przeciwzapalnym, ściągającym, antyseptycznym i przeciwbólowym.

Skład

1 czopek zawiera:

bizmutawy galusan zasadowy 42,4 mg

bizmutawy tlenek 17,4 mg

bizmutawy oksyjodogalusan 0,6 mg

rezorcyna 17,4

kwas borowy 357,0 mg

cynku tlenek 212,0 mg

balsam peruwiański 35,4 mg

substancje pomocnicze: czerwień koszenilowa (E 124), tłuszcz obojętny (Witepsol H-15, Estaram H-15)

Dawkowanie

Preparat podaje się doodbytniczo. Zazwyczaj stosuje się 1 czopek przed snem. W cięższych przypadkach rano i wieczorem po 1 czopku. Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci.

Działanie

Preparat o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i ściągającym. Przyspiesza proces gojenia, likwiduje stany zapalne oraz związane z tym ból i świąd. Zasadowy galusan bizmutawy tworzy nierozpuszczalną warstwę ochronną na powierzchni błony śluzowej, dzięki czemu jest ona wzmocniona i bardziej elastyczna.

Wskazania

Żylaki odbytu, stany zapalne błony śluzowej odbytnicy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 Inne produkty w tej samej kategorii