> Seks i zdrowie intymne>Gaja Płodność 240g Miody Polskie, Data ważności: 31.12.2021 r.

Kategorie

Gaja Płodność 240g Miody Polskie, Data ważności: 31.12.2021 r.

3579861

GAJA to unikalne zestawienie NATURALNYCH I POLSKICH składników, które mogą pozytywnie wpłynąć na zwiększenie płodności u kobiet i mężczyzn.

Data ważności: 31.12.2021 r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zaburzenia płodności dotyczą niemal 1.5 miliona (!) par w Polsce. Dlatego na rynku znajdziemy bardzo wiele egzotycznych suplementów diety, które reklamują sukces pod warunkiem ich stosowania. Naszą rodzimą, POLSKĄ odpowiedzią na zapotrzebowanie w tematyce produktów, które mają za zadanie poprawić płodność jest właśnie GAJA – jedyny w swoim rodzaju suplement diety, łączący specyfikę najwyższej jakości miodu i polifenoli z ekstraktów polskich roślin, dedykowany parom z zaburzeniami płodności.

GAJA to unikalne zestawienie NATURALNYCH I POLSKICH składników, które mogą pozytywnie wpłynąć na zwiększenie płodności u kobiet i mężczyzn.
 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii