Kategorie

FlexiStav Xtra 30 sasz.

4338451

FlexiStav Xtra wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Wzmacnia oraz wpływa na zdrowie kości, więzadeł oraz chrząstek. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 44,00 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

46,99FlexiStav Xtra to suplement diety, którego działanie koncentruje się na wzmocnieniu układu kostno-stawowego. FlexiStav Xtra wspomaga  zdrowie oraz elastyczność więzadeł, chrząstki oraz kości. Jest przeznaczony dla osób dorosłych, zarówno kobiet jak i mężczyzn.

W jaki sposób działa FlexiStav Xtra?

  • Stymuluje wytwarzanie kolagenu w organizmie, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstki stawowej,
  • wspomaga utrzymanie elastyczności i sprężystości ścięgien oraz więzadeł,
  • wspomaga naturalne wytwarzanie mazi stawowej,
  • poprawia ruchomość stawów.

Skład

Hydrolizat kolagenu, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego, ekstrakt z owocu awokado, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z imbiru, kurkumina, witamina C, kwas cytrynowy bezwodny, koncenrat cytrynowy, aspartam.

Dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie 1 saszetki preparatu dziennie (najlepiej rano). Zawartość saszetki należy rozpuścić w letniej wodzie, dokładnie wymieszać i wypić.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii