> FIXSIN Junior Zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok (1 but.120ml + 30 saszetek)

Kategorie

FIXSIN Junior Zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok (1 but.120ml + 30 saszetek)

Cena: 31,17 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9072772

FIXSIN junior zestaw do płukania nosa i zatok dla dzieci. Preparat zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok. Zestaw FIXSIN junior udrożnia oraz oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej wydzieliny oraz zalegającego śluzu, przez co ogranicza gromadzenie się czynników mających wpływ na powstawanie infekcji.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Częste infekcje i nieprzyjemne dolegliwości ze strony zatok oraz nosa są szczególnie uciążliwe u dzieci. Sporą ulgę przy długo utrzymującym się nieżycie nosa czy też zapaleniu zatok przynosowych może przynieść płukanie roztworem soli fizjologicznej. W tym celu należy zaopatrzyć się w zestaw do płukania nosa i zatok dla dzieci, który stworzony został właśnie specjalnie z myślą o najmłodszych. Wśród tego typu preparatów na szczególną uwagę zasługuje zestaw Fixsin Junior. Opinie na jego temat są wyłącznie bardzo przychylne i podkreślają zwłaszcza olbrzymią wygodę jego stosowania. Ten zestaw do płukania nosa dla dzieci może być bezpiecznie stosowany u najmłodszych już od czwartego roku życia. Również utrzymanie prawidłowej higieny nosa jest znacznie prostsze w przypadku regularnego stosowania preparatu Fixsin Junior. Ceny tego zestawu utrzymują się na naprawdę atrakcyjnym poziomie, co bez wątpienia dodatkowo zachęca do jego zakupu.

 

W składzie zestawu do płukania nosa i zatok dla dzieci Fixsin Junior znajduje się aż 30 saszetek substancji rozpuszczalnej, czyli czystego chlorku soli, oraz wykonana z tworzywa sztucznego butelka o pojemności 120 mililitrów. Płukanie nosa i zatok pozwala pozbyć się zalegającej w górnych drogach oddechowych wydzieliny oraz śluzu, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia wszelkiego rodzaju infekcji. Również przed różnego rodzaju zabiegami chirurgicznymi wykonywanymi w obszarze nosa i zatok wskazane jest zastosowanie zestawu do płukania nosa dla dzieci Fixsin Junior. Opinia dominująca w gronie internautów, którzy mieli okazję użytkować ten zestaw u swoich dzieci, jest zdecydowanie przychylna. Pełne bezpieczeństwo stosowania to również jeden z głównych atutów zestawu Fixsin Junior. Cena, w jakiej można nabyć ten produkt kanałami sprzedaży internetowej, jest bardzo przystępna i z całą pewnością nie odstraszy osób zainteresowanych zakupem.

FIXSIN Junior zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok to:

  • dokładne oczyszczenie nosa i zatok z zalegającej wydzieliny
  • zmniejszona zapadalność na infekcje zatok
  • szybka ulga przy nieżycie nosa
  • łatwiejsze utrzymanie pełnej higieny nosa oraz zatok

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii