Kategorie

Femibion 0 Planowanie ciąży x 28 tabletek

3276041

FEMIBION® 0 Planowanie ciąży zawiera zestaw starannie dobranych składników odżywczych, z których najważniejsze jest podwójne źródło folianów : aktywny folian Metafolin® i kwas foliowy, które pomogą ci przygotować swój organizm do ciąży.

Więcej szczegółów

 

Cena: 20,97 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Przygotowanie się do ciąży jest istotne, ponieważ warunki, jakie stworzysz w swoim organizmie, powinny sprzyjać poczęciu zdrowego dziecka i przebiegowi ciąży.

Dlatego tak ważne jest, abyś stosowała zróżnicowaną i zbilansowaną dietę, prowadziła zdrowy tryb życia, a także zadbała o dostarczenie swojemu organizmowi odpowiedniej dawki folianów.

FEMIBION® 0 Planowanie ciąży zawiera zestaw starannie dobranych składników odżywczych, z których najważniejsze jest podwójne źródło folianów : aktywny folian Metafolin® i kwas foliowy, które pomogą ci przygotować swój organizm do ciąży.

Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego tworzenia komórek krwi, jak również do wzrostu tkanki macierzystej oraz prawidłowego rozwoju płodu i formowania łożyska. Badania pokazują, że nawet co druga kobieta w Polsce może niedostatecznie metabolizować kwas foliowy 1,2. Oznacza to, że znaczna grupa kobiet mimo spożywania kwasu foliowego może mieć zbyt niski poziom jego aktywnej postaci we krwi. Dlatego źródłami folianów w preparacie FEMIBION® 0 Planowanie ciąży są zarówno kwas foliowy jak i aktywny folian Metafolin® (L-metylofolian wapnia), który jest opatentowaną przez firmę Merck formą folianu gotową do bezpośredniego wykorzystania przez komórki matki i rozwijającego się dziecka.

Eksperci Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego zalecają podawanie aktywnej formy folianu (Metafolin®) wszystkim kobietom planującym ciążę i będącym w ciąży 3.

FEMIBION® 0 Planowanie ciąży zawiera ponadto dobrane specjalnie pod kątem zajścia w ciążę składniki odżywcze, takie jak jod i witaminy z grupy B, witaminę D3, dzięki którym zadbasz o odpowiedni poziom tych substancji jeszcze przed poczęciem.*

FEMIBION® 0 Planowanie ciąży dostarcza Ci następujących składników odżywczych

KWAS FOLIOWY

czyli witamina B9, którą organizm przetwarza w biologicznie aktywny folian. Nasz organizm potrzebuje folianu do prawidłowego tworzenia krwi, podziału komórek i wzrostu tkanek. Jednak nawet u co drugiej kobiety w Polsce  kwas foliowy nie jest optymalnie metabolizowany do swojej aktywnej formy.

METAFOLIN®
( L-metylofolian wapnia)

czyli specjalna postać folianu opracowana i opatentowana przez firmę Merck, która nie musi być przetwarzana i może być bezpośrednio wykorzystana przez organizm. Metafolin®jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Merck KGaA, Darmstadt, Niemcy.

JOD

wspiera prawidłowe wytwarzanie hormonów tarczycy.

WITAMINY B2, B6 i B12

wspomagają funkcjonowanie układu nerwowego.

WITAMINA D3

wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i odgrywa rolę w procesie podziałów komórkowych.

WITAMINA E

pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

Zalecane dawkowanie

Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki preparatu FEMIBION® 0 Planowanie ciąży na dobę, popijając wodą, najlepiej w trakcie głównego posiłku, jako uzupełnienie zbilansowanej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii