Kategorie

FEMIBION Natal 2 plus 30 tabletek + 30 kapsułek

4404251

Femibion Natal 2 to witaminowy suplement diety, przeznaczony dla kobiet od 13-go tygodnia ciąży oraz kobiet w okresie laktacji. Zawiera ważne pierwiastki i witaminy, niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Więcej szczegółów

 

Cena: 48,48 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Femibion Natal 2 to zestaw witamin i mikroelementów dla kobiet w okresie ciąży, od drugiego/ trzeciego trymestru oraz kobiet karmiących piersią. Zawiera kwas foliowy, metafolinę, DHA, jod oraz witaminy.


Działanie składników:

DHA zawarte w preparacie to wielonienasycony kwas tłuszczowy, który przyczynia się do prawidłowego rozwoju mózgu oraz wzroku dziecka. Ponieważ dziecko nie jest w stanie samo wytwarzać DHA, matka jest jego jedynym źródłem. Bardzo ważne staje się więc uzupełnienie diety matki o DHA. Wczesna suplementacja od 13. tygodnia ciąży pomaga zgromadzić odpowiednie zapasy DHA potrzebne na drugą połowę ciąży i okres karmienia.


Skład:

Kwas foliowy, L-metylofolian wapnia, DHA, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, witamina C, witamina E, biotyna, niacyna, kwas pantotenowy, jod

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii