Home

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Femibion Natal 2 PLUS zest. 2 op. + miękki otulacz

3446351

Femibion Natal 2 Zestaw: 

  • 2 opakowania Femibion natal 2 plus 
  • miękki otulacz

Wszystko zapakowane w gustowny katonik.

Femibion Natal 2 to witaminowy suplement diety, przeznaczony dla kobiet od 13-go tygodnia ciąży oraz kobiet w okresie laktacji. Zawiera ważne pierwiastki i witaminy, niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

$nbsp;

Cena: 100,87 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Femibion Natal 2 to zestaw witamin i mikroelementów dla kobiet w okresie ciąży, od drugiego/ trzeciego trymestru oraz kobiet karmiących piersią. Zawiera kwas foliowy, metafolinę, DHA, jod oraz witaminy.

Femibion Natal 2 - działanie składników:

DHA zawarte w preparacie to wielonienasycony kwas tłuszczowy, który przyczynia się do prawidłowego rozwoju mózgu oraz wzroku dziecka. Ponieważ dziecko nie jest w stanie samo wytwarzać DHA, matka jest jego jedynym źródłem. Bardzo ważne staje się więc uzupełnienie diety matki o DHA. Wczesna suplementacja od 13. tygodnia ciąży pomaga zgromadzić odpowiednie zapasy DHA potrzebne na drugą połowę ciąży i okres karmienia.

Skład:

Kwas foliowy, L-metylofolian wapnia, DHA, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, witamina C, witamina E, biotyna, niacyna, kwas pantotenowy, jod

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii