Pamięć i koncentracja

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Eye Q płyn o smaku cytrynowym 200 ml

8299211

Rozpoczynając suplementację lub po dłuższej przerwie w celu nasycenia organizmu przez pierwsze 12 tygodni: 6 kapsułek (2x3 kapsułki) lub 15 ml płynu (3 łyżeczki) dziennie podczas posiłku. Suplementacja podtrzymująca: Po zakończeniu nasycenia organizmu 2 kapsułki dziennie lub 5 ml (1 łyżeczka) płynu dziennie, podczas posiłku.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 44,88 zł

$nbsp;

Więcej informacji

Nie wszyscy mamy świadomość, ale nasycenie organizmu kwasami tłuszczowymi jest potrzebne do zdrowego funkcjonowania. Warto trochę zagłębić się w ten temat, żeby móc podejmować właściwe decyzje dotyczące swojego żywienia oraz suplementacji.

 

Na początku, gdy nasz organizm nie jest nasycony odpowiednimi kwasami tłuszczowymi musimy łykać większą ilość preparatów, które mają w sobie kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Z czasem dawka takich produktów może zostać zmniejszona, dla utrzymania odpowiedniego stanu tych dobrych kwasów tłuszczowych w naszym ciele. W związku z tym, że dość często trzeba przyjmować tego typu produkty najlepiej w kwestii wygody postawić na płyn z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6. Taki płyn bogaty w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka pozwala na właściwe przyswojenie niezbędnych składników. Wśród różnych płynów warto zwrócić uwagę na Eye Q płyn. Opinie o tym płynie są bardzo dobre. A jak wiemy warto sprawdzać opinie przed zakupem preparatu, który ma pozytywnie wpływać na nasze zdrowie. Jest na rynku sporo płynów z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6, jednak niewiele z nich ma aż tak dobre opinie. Eye Q płyn opiniami naprawdę przekonuje do wypróbowania, właśnie tego bogatego w EPA oleju z ryb morskich i oleju z wiesiołka produktu.

 

Dodatkowo sugerowana dla Eye Q płynu cena jest bardzo kusząca, bo za 200 ml płynu z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6 zapłacimy niecałe 45złotych. Warto również wspomnieć, że płyn ten nie wywołuje odruchu, których wywołuje sporo produktów mających zapach rybny i mających taki smak. Producent zadbał, żeby stosowanie tego płynu było przyjemne i kupujemy płyn Eye Q o smaku cytrynowym.

 

Tak, więc wybierajmy z głową, czyli wybierajmy to, co faktycznie jest dla nas dobre, w sytuacji nasycenia organizmu kwasami tłuszczowymi postawmy na Eye Q płyn. Cena powinna być dodatkową zachętą nawet dla tych, którym wydaje się, że tego typu produkty nie są im potrzebne. Oczywiście jeśli faktycznie nasza dieta jest bogata w ryby i inne produkty, które tych kwasów nam dostarczają, to w porządku, ale nie oszukujmy się, w większości domów płyn Eye Q powinien być spożywany do posiłku dla zdrowotności.

 

Eye Q płyn o smaku cytrynowym:

  • produkt bogaty w zdrowe kawasy tłuszczowe omega-3 i omega-6,
  • suplement diety dla dzieci i dorosłych,
  • sprzedawany w dużym opakowaniu,
  • ma przyjemny smak.

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii