Pamięć i koncentracja

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Eye Q płyn o smaku cytrynowym 200 ml

8299211

Rozpoczynając suplementację lub po dłuższej przerwie w celu nasycenia organizmu przez pierwsze 12 tygodni: 6 kapsułek (2x3 kapsułki) lub 15 ml płynu (3 łyżeczki) dziennie podczas posiłku. Suplementacja podtrzymująca: Po zakończeniu nasycenia organizmu 2 kapsułki dziennie lub 5 ml (1 łyżeczka) płynu dziennie, podczas posiłku.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 46,74 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nie wszyscy mamy świadomość, ale nasycenie organizmu kwasami tłuszczowymi jest potrzebne do zdrowego funkcjonowania. Warto trochę zagłębić się w ten temat, żeby móc podejmować właściwe decyzje dotyczące swojego żywienia oraz suplementacji.

 

Na początku, gdy nasz organizm nie jest nasycony odpowiednimi kwasami tłuszczowymi musimy łykać większą ilość preparatów, które mają w sobie kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6. Z czasem dawka takich produktów może zostać zmniejszona, dla utrzymania odpowiedniego stanu tych dobrych kwasów tłuszczowych w naszym ciele. W związku z tym, że dość często trzeba przyjmować tego typu produkty najlepiej w kwestii wygody postawić na płyn z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6. Taki płyn bogaty w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka pozwala na właściwe przyswojenie niezbędnych składników. Wśród różnych płynów warto zwrócić uwagę na Eye Q płyn. Opinie o tym płynie są bardzo dobre. A jak wiemy warto sprawdzać opinie przed zakupem preparatu, który ma pozytywnie wpływać na nasze zdrowie. Jest na rynku sporo płynów z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6, jednak niewiele z nich ma aż tak dobre opinie. Eye Q płyn opiniami naprawdę przekonuje do wypróbowania, właśnie tego bogatego w EPA oleju z ryb morskich i oleju z wiesiołka produktu.

 

Dodatkowo sugerowana dla Eye Q płynu cena jest bardzo kusząca, bo za 200 ml płynu z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6 zapłacimy niecałe 45złotych. Warto również wspomnieć, że płyn ten nie wywołuje odruchu, których wywołuje sporo produktów mających zapach rybny i mających taki smak. Producent zadbał, żeby stosowanie tego płynu było przyjemne i kupujemy płyn Eye Q o smaku cytrynowym.

 

Tak, więc wybierajmy z głową, czyli wybierajmy to, co faktycznie jest dla nas dobre, w sytuacji nasycenia organizmu kwasami tłuszczowymi postawmy na Eye Q płyn. Cena powinna być dodatkową zachętą nawet dla tych, którym wydaje się, że tego typu produkty nie są im potrzebne. Oczywiście jeśli faktycznie nasza dieta jest bogata w ryby i inne produkty, które tych kwasów nam dostarczają, to w porządku, ale nie oszukujmy się, w większości domów płyn Eye Q powinien być spożywany do posiłku dla zdrowotności.

 

Eye Q płyn o smaku cytrynowym:

  • produkt bogaty w zdrowe kawasy tłuszczowe omega-3 i omega-6,
  • suplement diety dla dzieci i dorosłych,
  • sprzedawany w dużym opakowaniu,
  • ma przyjemny smak.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii