Zdrowe oczy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

EYE Q kapsułki do żucia smak truskawkowy (240 kapsułek) 180 + 60 kaps. gratis

8837401

Eye q to specjalnie dobrany, unikalny skład wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z wysoką zawartością kwasu omega3 EPA, polecany dla dzieci i dorosłych. Tylko Eye q, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom daje tak wiele możliwości dobrania formy, smaku i wielkości opakowania. Eye q dostępne jest w postaci: Eye q płyn – Płyn 200ml w dwóch smakach: waniliowym i cytrusowym.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 95,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Często nie mamy zielonego pojęcia w kwestii tego, co tak naprawdę jest powodem naszych różnego rodzaju dolegliwości. Nie wiemy, co dzieje się z nami, ale bywa, że nie wiemy też jak pomóc naszym maluchom. Bywa, że powodem różnych dolegliwości jest brak w diecie kwasów tłuszczowych. Dlatego warto mając świadomość tego jak dużą rolę odgrywają owe kwasy w naszym życiu, zacząć uzupełniać naszą dietę w nie właśnie. A jak to zrobić? Najlepiej kupując kapsułki do żucia z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6. Możemy wybrać między innymi Eye Q kapsułki do żucia dla dzieci i dorosłych, to produkt bogaty w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka. Kolejne pytanie, które może nam się nasuwać to dlaczego suplementować się akurat Eye Q kapsułkami do żucia z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6?

 

Otóż bardzo dużym plusem tego produktu jest to, że są one odpowiednie dla dzieci i dorosłych. Nie musimy więc szukać osobno produktu dla dzieci i osobno produktu dla dorosłych wystarczy, że postanowimy suplementować się Eye Q kapsułkami do żucia dla dzieci i dorosłych, to naprawdę duży plus. Zwłaszcza, że możemy je kupić w dużym opakowaniu promocyjnym, które zawiera 240 kapsułek. Jaka jest, więc za Eye Q do żucia cena? Otóż za wspomniane 240 kapsułek zapłacimy niecałe 91 złotych. Tak, więc Eye Q do żucia cenowo nie jest dużym wydatkiem, zwłaszcza, że otrzymujemy naprawdę duże opakowanie produktu.

 

Kolejnym plusem tego produktu jest fakt, że nie czujemy w nim posmaku rybnego. Przy produktach bogatych w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka możemy mieć takie obawy, a jak wiadomo dzieci niezbyt chętnie sięgają po takie produkty. Jeśli jednak chodzi o smak Eye Q możemy kupić kapsułki o smaku truskawkowym, a jest to smak, które większość dzieci i dorosłych po prostu lubi. Dlatego tak wiele osób chętnie sięga po Eye Q do żucia. Opinie osób używających produkt są bardzo dobre. Należy pamiętać by przed zastosowaniem kapsułek zapoznać się z informacją na ulotce Eye Q do żucia. Opinią o tym produkcie warto również podzielić się z innymi osobami, które dopiero szukają odpowiednich kapsułek suplementujących niedobory kwasów tłuszczowych, które są niezbędne w prawidłowym rozwoju wszystkich ludzi bez względu na wiek.

 

EYE Q kapsułki do żucia o smaku truskawkowym:

  • produkt uzupełniający niedobory kwasów omega-3 i omega-6,
  • kapsułki są bogate w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka,
  • truskawkowy smak likwiduje posmak rybny,
  • promocyjne opakowanie zawiera 240 kapsułek.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii