Leki i suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Eye Q x 60 kapsułek

8299101

Eye q to specjalnie dobrany, unikalny skład wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z wysoką zawartością kwasu omega-3 EPA, polecany dla dzieci i dorosłych.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 54,28 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wśród wielu różnego rodzaju suplementów diety warto zwrócić uwagę na Eye Q, czyli kwasy tłuszczowe z ryb morskich oraz z wiesiołka. Dzięki temu produktowi zaspokoimy potrzeb naszego organizmu na wielonasycone kwasy tłuszczowe.

 

Często pamiętamy o tym, żeby suplementować się różnego rodzaju witaminami i minerałami, warto, więc sprawić by uzupełniać swoją dietę również w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, bo są one niezbędne do właściwej pracy naszego organizmu tak samo jak witaminy i minerały, które przyjmujemy w postaci różnych tabletek.

 

Chcąc postawić na bogaty w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka najlepiej postawić na kapsułki Eye Q, bo są to właśnie kapsułki z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6. Kapsułki te można podawać dzieciom i dorosłym. Dzięki specjalnemu doborowi olejów i przez nasycenie kapsułek kwasami omega-3 i omega-6 można stwierdzić, że jest to faktycznie jeden z najlepszych produktów na rynku.

 

Kapsułkami z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6 można zniwelować niedobory owych kwasów, a jak wiadomo nasza dieta nie jest na tyle bogata między innymi w ryby, by samym pożywieniem w odpowiedni sposób nasycić zapotrzebowanie organizmu na wielonasycone kwasy tłuszczowe. Kapsułki są łatwe do połknięcia.

 

Co równie ważne sugerowana dla Eye Q kapsułki cena jest bardzo przystępna. Za 60 kapsułek zapłacimy bowiem niecałe 44złote. Tak, więc wybierając Eye Q kapsułki cenowo na pewno będziemy pozytywnie zaskoczeni. Kapsułki bogate w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka są ostatnimi czasy rekomendowane przez wiele osób. A o Eye Q kapsułkach opinie są bardzo dobre.

 

Eye Q kapsułki opinie ma dobre i jest to na pewno jeden z powodów, który powinien pomóc nam w wyborze właśnie tego produktu bogatego w kwasy, które pozwalają na lepszą koncentrację, pomagają również w odpowiedni sposób przyswajać wiele minerałów i witamin naszemu organizmowi.

 

Eye Q x 60 kapsułek to:

  • preparat bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6,
  • polecany dla dzieci, jak i dla dorosłych,
  • produkt łatwy do przyjmowania,
  • suplement diety.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii