Leki i suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Eye Q x 60 kapsułek

8299101

Eye q to specjalnie dobrany, unikalny skład wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z wysoką zawartością kwasu omega-3 EPA, polecany dla dzieci i dorosłych.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 45,84 zł

$nbsp;

Więcej informacji

Wśród wielu różnego rodzaju suplementów diety warto zwrócić uwagę na Eye Q, czyli kwasy tłuszczowe z ryb morskich oraz z wiesiołka. Dzięki temu produktowi zaspokoimy potrzeb naszego organizmu na wielonasycone kwasy tłuszczowe.

 

Często pamiętamy o tym, żeby suplementować się różnego rodzaju witaminami i minerałami, warto, więc sprawić by uzupełniać swoją dietę również w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, bo są one niezbędne do właściwej pracy naszego organizmu tak samo jak witaminy i minerały, które przyjmujemy w postaci różnych tabletek.

 

Chcąc postawić na bogaty w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka najlepiej postawić na kapsułki Eye Q, bo są to właśnie kapsułki z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6. Kapsułki te można podawać dzieciom i dorosłym. Dzięki specjalnemu doborowi olejów i przez nasycenie kapsułek kwasami omega-3 i omega-6 można stwierdzić, że jest to faktycznie jeden z najlepszych produktów na rynku.

 

Kapsułkami z kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6 można zniwelować niedobory owych kwasów, a jak wiadomo nasza dieta nie jest na tyle bogata między innymi w ryby, by samym pożywieniem w odpowiedni sposób nasycić zapotrzebowanie organizmu na wielonasycone kwasy tłuszczowe. Kapsułki są łatwe do połknięcia.

 

Co równie ważne sugerowana dla Eye Q kapsułki cena jest bardzo przystępna. Za 60 kapsułek zapłacimy bowiem niecałe 44złote. Tak, więc wybierając Eye Q kapsułki cenowo na pewno będziemy pozytywnie zaskoczeni. Kapsułki bogate w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka są ostatnimi czasy rekomendowane przez wiele osób. A o Eye Q kapsułkach opinie są bardzo dobre.

 

Eye Q kapsułki opinie ma dobre i jest to na pewno jeden z powodów, który powinien pomóc nam w wyborze właśnie tego produktu bogatego w kwasy, które pozwalają na lepszą koncentrację, pomagają również w odpowiedni sposób przyswajać wiele minerałów i witamin naszemu organizmowi.

 

Eye Q x 60 kapsułek to:

  • preparat bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6,
  • polecany dla dzieci, jak i dla dorosłych,
  • produkt łatwy do przyjmowania,
  • suplement diety.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii