Kategorie

Eye Q 400 kapsułek

8837412

Eye­ q to specjalnie dobrany, unikalny skład wielonienasyconych kwasów tłusz­czowych omega-3 i omega-6 z wy­so­ką zawartością kwasu omega-3 EPA, polecany dla dzieci i dorosłych. Eye q to łatwy i wygodny sposób dostarczania do organizmu wielonie­nasyconych kwasów tłusz­czowych omega-3 i omega-6 w zbilansowanych propor­cjach (EPA do DHA – 3,2:1).

Więcej szczegółów

 

Cena: 148,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Kwasy tłuszczowe Omega-6 i kwasy tłuszczowe Omega-3 są potrzebne do prawidłowego rozwoju człowieka, jak również do zdrowego życia. Eye Q opinie wśród wielu preparatów z kwasami tłuszczowymi ma najlepsze. Jest to związane z tym, że kapsułki Eye Q są bogate we wspomniane kwasy tłuszczowe, bo zawierają bogaty w EPA olej z ryb morskich i olej z wiesiołka.

 

Uzupełnianie kwasów tłuszczowych Omega-6 i kwasów tłuszczowych Omega-3, to wymagający cierpliwości proces. Przy początkowym nasycaniu organizmu kwasami należy brać 3 kapsułki z kwasami tłuszczowymi Omega-3 i Omega-6 dwa razy dziennie w trakcie posiłku. Proces ten musi trwać przez dwanaście tygodni. Dopiero wtedy organizm stanie się nasycony tymi kwasami. Następnie należy przyjmować 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

 

Stosowanie bogatego w EPA oleju z ryb morskich i oleju z wiesiołka w postaci suplementu diety jest wskazane dla młodzieży i dorosłych. Kapsułki Eye Q są dobrym wyborem również dlatego, że łykanie kapsułek z kwasami tłuszczowymi Omega-3 i Omega-6 nie jest trudne. Kapsułki łyka się o wiele łatwiej niż tabletki i przy okazji po kilku razach człowiek się przyzwyczaja. Smak nie ma większego znaczenia, bo przyjmujemy je w trakcie posiłku.

 

W łatwy i wygodny sposób możemy nasycić nasz organizm kwasami tłuszczowymi łykając kapsułki Eye Q. Opinia o tych kapsułkach jest pozytywna, bo mogą je przyjmować dzieci i młodzież. Dlatego kupując suplementy bogate w kwasy należy zwrócić uwagę na Eye Q. Cena za 400 kapsułek oscyluje w granicy 130 złotych. Eye Q cenowo jest przystępną opcją, bo za kapsułkę płacimy naprawdę niewielką kwotę. W dodatku opakowanie jest bardzo ekonomiczne.

 

Eye Q, kapsułki:

  • Suplement diety bogaty w kwasy tłuszczowe,
  • Zawiera olej z ryb morskich i olej z wiesiołka,
  • Bogaty w kwasy Omega-3 i Omega-6,
  • Może być stosowany przez dzieci i dorosłych,
  • Bardzo duże, ekonomiczne opakowanie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii