Kategorie

Essentiale Max, 600 mg, kapsułki twarde, 30 szt.

4279511

Essentiale Max działa wspomagająco w przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi, niektórymi lekami i innymi czynnikami. 

Więcej szczegółów

 

Cena: 22,52 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nasz organizm to układ, który może dobrze działać tylko wtedy, gdy poszczególne jego elementy, czyli organy będą sprawne. Dlatego musimy dbać nawet o to, czego nie widać. Nasze organy wewnętrzne będą nam wdzięczne, jeśli zrobimy wszystko, co w naszej mocy by pomóc im dobrze działać. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że zła dieta może doprowadzić do złej pracy wątroby. Tymczasem wątroba wymaga wspomagania. I w różnych sytuacjach powinniśmy sięgnąć po lek na wątrobę.

 

Jednym z bardziej znanych leków usprawniających pracę wątroby jest Essentiale Max. Zmniejsza on wszelkiego rodzaju problemy wątrobowe, które mogą być spowodowane bardzo wieloma czynnikami. Często bagatelizujemy problem, bo wydaje nam się, że na przykład trochę procentów jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A jest to jeden z możliwych czynników pogorszenia pracy wątroby. Do tego dochodzą inne leki, czasem substancje toksyczne. W takiej sytuacji musimy znaleźć odpowiedni preparat na wątrobę. Oczywiście, jeśli okaże się, że mamy zapalenie wątroby, to na pewno zostaną nam przepisane odpowiednie leki na wątrobę, ale szczerze zamiast czekać aż nasza wątroba nie będzie dawała sobie rady lepiej sięgnąć po Essentiale Max – opinie na temat tego preparatu sprawiają, że zechcemy po niego sięgnąć. Dlatego warto mieć w swojej domowej apteczce Essentiale Max. Cena tego preparatu na wątrobę wynosi około 20 złotych za 30 kapsułek. Nie jest to, więc produkt drogi. Jeśli, więc Essentiale Max ceną nas do siebie przekonał, to na pewno przekona nas swoją skutecznością, i będziemy mogli być kolejnymi osobami, które będą uważały, że Essentiale Max to dobre rozwiązanie na wszelkie wątrobowe problemy.

 

Essnetiale Max- opinia o tym leku jest tak dobra, bo jest on często polecany również przez lekarzy.

 

Essentiale Max – preparat na wątrobę:

  • zmniejsza dolegliwości wątrobowe wywołane różnymi czynnikami
  • pomaga nawet w przewlekłych kłopotach wątrobowych
  • wspomaga regenerację wątroby

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii