Kategorie

Essentiale Forte 300mg 50 kapsułek

4279501

Essentiale Forte 300mg - Wspomagająco w przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi, niektórymi lekami i innymi czynnikami.

Więcej szczegółów

 

Cena: 19,39 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Wspomagająco w przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w stanach po uszkodzeniach wątroby spowodowanych alkoholem, substancjami toksycznymi, niektórymi lekami i innymi czynnikami.


Właściwości:

Essentiale Forte jest roślinnym produktem leczniczym stosowanym w chorobach wątroby. Zmniejsza subiektywne dolegliwości, takie jak: brak apetytu, uczucie ucisku w nadbrzuszu spowodowane uszkodzeniem wątroby w wyniku nieprawidłowej diety, działania substancji toksycznych lub w przebiegu zapalenia wątroby.


Składniki:

1 kapsułka zawiera:

  • 300 mg (Phospholipidum essentiale) fosfolipidów z nasion sojowych zawierających (3-sn-fosfatydylo)cholinę.
  • Substancje pomocnicze o znanym działaniu: olej sojowy, etanol.

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2 kapsułki maksymalnie trzy razy na dobę, w trakcie posiłku. Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza.


Ważne informacje:

Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu.


Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość substancję czynną, soję, orzeszki ziemne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. 
  • Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia. 

Opakowanie:
50 kapsułek 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii