Kategorie

Essentiale forte, kapsułki, 300 mg, 50 szt

4279501

Essentiale Forte to roślinny preparat wspomagający pracę wątroby, poprawiający jej funkcje oraz chroniący ją przed niekorzystnymi zmianami. Essentiale Forte to tabletki wspomagające pracę wątroby, zawierające cenne fosfolipidy, będące źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Essentiale Forte przyczynia się do regeneracji komórek wątroby, wykazuje szerokie działanie ochronne.

Więcej szczegółów

 

Cena: 19,68 zł

Możesz zamówić: 10 produkty, większa liczba dostępna w pakietach. Skorzystaj z wyszukiwarki.
 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nasz organizm to złożona maszyna, jeśli jeden element zaczyna szwankować musimy go, czym prędzej naprawić, żeby móc właściwie funkcjonować. Dlatego między innymi tak ważne jest by dbać o swoją wątrobę. Objawy niedomagania wątroby mogą być bardzo różne, dlatego zamiast czekać aż w związku z naszą nie do końca odpowiednio zbilansowaną dietą nasza wątroba przestanie dobrze funkcjonować, warto sięgnąć po odpowiedni preparat na wątrobę.

 

Dobrze dobrany lek na wątrobę sprawi, że nasza wątroba będzie pracowała bez najmniejszego problemu. Dobrym wyborem okażą się tabletki Essentiale forte. Opinie na temat tego preparatu są pozytywne. Ten preparat można stosować już u osób powyżej 12 roku życia. Jest wybierany przy braku apetytu, jak również przy uszkodzeniach wątroby, które są wywołane nieprawidłową dietą. Po Essentiale forte sięga się również w sytuacjach, gdy doszło do zapalenia wątroby. Wybór tego leku na wątrobę jest, jak widać, dobrym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

 

Odpowiedni dobór składników w tabletkach sprawia, że poza wspieraniem pracy zdrowej wątroby preparat ten pozwala na uzdrowienie chorobowo zmienionych komórek wątrobowych oraz dodatkowo obniża poziom cholesterolu, wspomaga trawienie tłuszczy i ułatwia wchłanianie witamin w nich rozpuszczonych, poprawia przepływ krwi w naczyniach i jeszcze można byłoby wymienić kilka pozytywnych skutków stosowania Essentiale forte. Cena tego produktu to niecałe dwadzieścia złotych, a jak widać działa on bardzo kompleksowo. To jeden z tych produktów, które sprawiają, że nasz organizm będzie nam wdzięczny za to, że zaczęliśmy go stosować. Essentiale forte ceną, ale w szczególności sposobem działania przekonuje nawet największych niedowiarków, że warto zadbać o wątrobę.

 

Poprawa pracy wątroby wpływa na działanie całego ciała. Warto, więc zadbać, by wątroba miała się dobrze, bo dzięki temu i my będziemy dobrze się czuli. Essentiale forte to lek na wątrobę, który mogą stosować dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia. Optymalna dawka to 2 kapsułki trzy razy na dobę. Opakowanie zawiera 50 sztuk. Skład kapsułek jest bogaty w składniki niezbędne do usprawnienia pracy wątroby m.in. cholinę, która zawiera się w fosfolipidach z nasion soi, rafinowany olej sojowy czy uwodniony olej rycynowy, a sama otoczka kapsułki sprawia, że lek jest lepiej wchłaniany przez nasz organizm. Warto, więc wybrać odpowiedni lek na wątrobowe dolegliwości, a w wielu przypadkach jest nim na pewno Essentiale forte. Opinia o tym preparacie na wątrobę nie zmienia się od lat i od długiego czasu jest on uznawany za najsensowniejszą pomoc w pracy wątroby.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii