Kategorie

ENTitis Baby proszek smak bananowy 30 saszetek

3320321

ENTitis baby to preparat do postępowania dietetycznego:

  • w profilaktyce nawracających infekcji ucha, nosa, gardła (ENT)

  • w trakcie infekcji wirusowej nosa i/lub gardła

  • po przebytej anginie

Infekcje ucha, nosa i gardła (ang. Ear, Nose, Throat (ENT) Infections) to bardzo częsty problem zdrowotny u dzieci, jak również u dorosłych.

Więcej szczegółów

 

Cena: 47,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Choroba dziecka to najtrudniejsza sytuacja w rodzinie. Każdy rodzic chętnie przejąłby ból i zmęczenie dziecka na siebie. Bo często to, co dla rodzica byłoby zwykłym przeziębieniem dla dziecka może być o wiele trudniejsze do przetrwania. Dlatego tak ważne jest by szybko i właściwie reagować.

 

Witaminy dla dzieci muszą być dostarczane dziecku w odpowiednio zbilansowanej diecie. Poza tym powinniśmy zapewniać dziecku odpowiednią ilość ruchu na świeżym powietrzu. I o ile z tym drugim nie będzie większego problemu, o tyle jeśli chodzi o dostarczenie odpowiedniej ilości witamin dla dzieci może być kłopotliwe. Dzieci nie wszystko lubią jeść, a nawet jeśli jedzą to i tak niektórych witamin w takiej formie dziecięcy organizm nie może przyswoić.

 

Bywa, że nasze dziecko jest wręcz nękane powracającymi infekcjami ucha albo nosa, a to naprawdę może zepsuć samopoczucie dziecka, ale również jego zdrowie. Dlatego warto sięgnąć po lek na infekcję ucha dla dzieci, jak również po lek na infekcję nosa dla dzieci lub lek na infekcję gardła dla dzieci. Lek ten musi być jednak nie tylko opcją, gdy dziecko jest już złożone chorobą, musi to być lek, który będzie mógł zostać podawany profilaktycznie. Jednym z dobrze przyjmowanych przez dzieci leków na infekcje jest ENTitis Baby. Opinie o tym produkcie są pozytywne. Między innymi dlatego, że jest to proszek o bananowym smaku, który dzieci uwielbiają. ENTitis Baby jest preparatem do postępowania dietetycznego w profilaktyce, w trakcie trwania infekcji, jak też po anginie. Preparat ten został przygotowany przez szczegółowe badania, które były prowadzone na podstawie próbek bakterii, które najczęściej wywołują infekcję ucha, nosa i gardła u dzieci. Dzięki szczegółowym badaniom udało się stworzyć proszek, który stał się lekiem na infekcję ucha dla dzieci, lekiem na infekcję nosa dla dzieci oraz lekiem na infekcję gardła dla dzieci.

 

Warto sięgnąć po ENTitis Baby, bo jest to suplement diety, który pomoże przy nawracających infekcjach. W sytuacji, w której niemalże co kilka miesięcy trzeba podawać dziecku antybiotyk na tego typu infekcje, może dojść do zniszczenia naturalnej ochrony organizmu, a to zdecydowanie nie jest wskazane. Dlatego warto posiłkować się produktami, które mogą pomóc zapobiegać takim problemom.

 

Wiele osób interesuje ENTitis Baby cenowo. Za 30 saszetek bananowego proszku na infekcję zapłacimy niecałe 60 złotych. Jak, więc widać za ENTitis Baby cena nie jest wygórowana. Warto, więc zamiast po raz kolejny zmagać się z infekcjami u dziecka wybrać się po ten preparat profilaktycznie.

 

W zależności od wieku dziecka sposób dawkowania i podawania jest zróżnicowany. Wszystko jest opisane w ulotce. Dodatkowo lekarz podpowie jakie dawki są najlepsze w konkretnej sytuacji oraz jak najlepiej podawać ten preparat najmłodszym.

 

ENTitis Baby, proszek na infekcje:

  • Preparat stosowany w profilaktyce jak również w leczeniu infekcji: ucha, nosa i gardła,
  • Dzięki konsystencji proszku może być podawany nawet bardzo małym dzieciom,
  • Preparat idealnie skomponowany, dzięki naukowym badaniom,
  • Jeden z najbardziej nowoczesnych preparatów tego typu dostępnych na rynku,
  • Ma przyjemny bananowy smak.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii