Kategorie

Enfamil 2 Premium, mleko od 6 miesiąca, z Lipilem, 400 g

8089401

Enfamil Premium 2 jest mlekiem modyfikowanym dla zdrowych, nie karmionych piersią niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Enfamil Premium 2 zawiera specjalne kwasy tłuszczowe ARA i DHA pod ogólną nazwą LIPIL. Badania naukowe wykazały, że mają one korzystny wpływ na rozwój zdolności poznawczych dziecka, takich jak kojarzenie, zapamiętywanie, zdolności językowe i ostrość widzenia.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 28,27 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Enfamil Premium 2 to mleko dla niemowląt firmy Mead Johnson Nutrition. To produkt przeznaczony do żywienia dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Z tego powodu nazywane jest mlekiem następnym. Nie jest wskazane rozpoczynanie karmienia nim w okresie wcześniejszym, niż ten wskazany przez producenta. Skład preparatu został tak skomponowany, aby stanowił on element diety nieco starszych dzieci, u których na tym etapie rozwoju jest ona nieco bardziej urozmaicona.

 

To, co wyróżnia ten produkt to zawarty w nim wyjątkowy zestaw składników odżywczych, określany mianem Triple Nutrition System. Za jego sprawą mleko następne zaspokaja zapotrzebowanie dziecka w tym wieku na wszelkie niezbędne składniki, dzięki którym może prawidłowo się rozwijać. Młode mamy chętnie polecają Enfamil Premium 2. Opinia lekarzy pediatrów na jego temat jest pozytywna. Zawiera ono kwas DHA. Należy on do grupy kwasów Omega – 3. Odpowiada między innymi za wspieranie poprawnego rozwoju wzroku u dziecka. To bardzo ważny komponent tego mleka dla niemowląt, ponieważ w tym okresie życia ich układ nerwowy intensywnie się rozwija. Produkt został wzbogacony także o kwas ALA (α-linolenowy), który odgrywa równie istotną rolę w rozwoju tkanek nerwowych, wzroku oraz mózgu.

 

Obecność prebiotyków, czyli polidekstrozy oraz galaktooligosacharydów (GOS) to ulepszenie zastosowane w Enfamil Premium 2. Cena tego preparatu różnie bywa oceniana przez korzystające z niego młode mamy. Jednak można zaryzykować stwierdzenie, że nie jest ona przesadnie wygórowana - zwłaszcza, że jest on bardzo dobrze tolerowany przez brzuszek maleństwa. Każdy kto po niego sięgnie będzie mógł zaprzestać eksperymentowania z innymi preparatami. Wydawania kolejnych pieniędzy w poszukiwaniu idealnego produktu, po którym jego dziecko będzie czuło się dobrze.

 

Za rozwój zębów i kości odpowiada znajdujący się w mleku wapń, zaś za prawidłowy wzrost - cynk, który również jest elementem wartościowej formuły Enfamil Premium 2. Opinie matek wykorzystujących ten preparat do karmienia dziecka, wyrażają zadowolenie z jego składu oraz działania. Według nich nie powoduje alergii oraz uciążliwych problemów żołądkowych.

 

W składzie tego mleka dla niemowląt można znaleźć żelazo, które odpowiada za rozwój funkcji poznawczych oraz układu odpornościowego. Witamina C również wspomaga system immunologiczny maluszka, zaś witamina D sprawi, że jego kości będą mocne, a układ kostny poprawnie rozwinięty. Kompleksowa troska o wzrost dziecka to ważna cecha preparatu Enfamil Premium 2. Ceny tego typu produktów są dosyć zróżnicowane. Wszystko jest zatem kwestią indywidualnej oceny kupujących. To mleko następne nie jest produktem z najniższej półki cenowej, ale biorąc pod uwagę jego skład oraz sposób, w jaki stymuluje rozwój dziecka, warto skusić się na jego zakup. To mieszanka, która nie jest w stanie zastąpić naturalnego karmienia piersią. Ale jest jednak wiele sytuacji, gdy trzeba skorzystać z karmienia sztucznego, a w takich przypadkach mleko Enfamil Premium 2 stanowi doskonały wybór.

27 Inne produkty w tej samej kategorii