Mleka

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Enfamil 1 Premium Lipil, mleko początkowe 0-6 miesięcy 1200 g

3028021

Enfamil Premium 1 Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Enfamil Premium 1 z Lipilem dostarcza wszystkich składników odżywczych zgodnie z wymaganiami, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia. Enfamil Premium 1 jest przeznaczony dla niemowląt od urodzenia do 6 miesiąca życia. 

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 74,45 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważne dla dobrego rozwoju dziecka są pierwsze miesiące jego życia. To ważne, by nawet w na początku jego życia zrobić wszystko żeby dziecko odpowiednio się odżywiało. Jest to niezbędne, bo jak wiemy malec sam nie jest w stanie jeść, nie przygotuje sobie posiłku.

 

Na początku mleko matki jest naturalnym pokarmem dla dziecka. Jednak prawda wygląda tak, że nie zawsze matka może karmić piersią, a nawet, jeśli karmi piersią to czasem potrzebna jest jeszcze butelka, czyli dodatkowe mleko dla niemowląt. Na szczęście można bez problemu na sklepowych półkach czy to w zwykłym sklepie czy też sklepie internetowym znaleźć mleka dla noworodków. Jednak rodzice stają przed sporym dylematem przy wyborze mleka dla niemowląt. Wybór jest tak duży, że ciężko się zdecydować. Wtedy należy wybrać ten typ mleka początkowego, które dostarczy wszystkich niezbędnych składników do właściwego rozwoju naszego dziecka. Takim mlekiem na pewno jest Enfamil Premium 1. Opinie na jego temat przekonają każdego rodzica, że to faktycznie dobry wybór. Kiedy mowa o Enfamil Premium 1 - opinia opinii nie jest równa, każdy noworodek jest inny, dlatego podając dziecku konkretne mleko początkowe sami szybko zorientujemy się, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla naszego niemowlaka. Enfamil Premium 1 to mleko dla noworodków, które nie dostają dodatkowo mleka od mamy, jest bogaty w składniki odżywcze oraz witaminy. Tak, więc warto przy wyborze mleka zwracać również uwagę na kwestie związane z dokarmianiem maluszka. Stawiając na Enfamil Premium 1 - cena tego produktu na pewno będzie dla nas przyjemnym zaskoczeniem. Za ekonomiczne opakowanie zapłacimy 67,99 zł, a ekonomiczne opakowanie to aż 1200g (3x400g). Enfamil Premium 1 ceną, jak również jakością oraz ilością sprawia, że warto pomyśleć o wyborze tego mleka, jako mleka dla naszego dziecka między pierwszymi dniami życia a 6 miesiącem bycia na świecie naszego malucha.

 

Enfamil Premium 1 mleko początkowe:

  • możemy kupić w ekonomicznym opakowaniu
  • zapewnia zdrowy rozwój noworodka od pierwszych dni
  • bogate w składniki odżywcze

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii