Emolium

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

EMOLIUM INTENSIVE Krem specjalny 75 ml

7072750

KREM SPECJALNY DO SKÓRY ATOPOWEJ 75ML - NOWE OPAKOWANIE

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 23,65 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

EMOLIUM

KREM SPECJALNY DO SKÓRY ATOPOWEJ 75ML - NOWE OPAKOWANIE

(skóra wrażliwa, sucha, skłonna do atopii, alergii i podrażnień, swędząca)

SUBSTANCJE AKTYWNE: Cola lipid BP, olej macadamia, urea (mocznik), trójglicerydy z kukurydzy, masło Shea (Karite), hialuronian sodu, olej parafinowy, kwas mlekowy, alantoina.

WŁAŚCIWOŚCI: Krem specjalny odbudowuje barierę naskórkową, nawilża i natłuszcza oraz łagodzi świąd. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody i uzupełnia niedobory lipidów w skórze, dzięki czemu skóra staje się mniej podatna na podrażnienia a naskórek jest zmiękczony i uelastyczniony. Krem jest emulsją typu woda w oleju (W/O), doskonale rozprowadza się na skórze i nie pozostawia filmu.

WSKAZANIA: Skóra wrażliwa, sucha, skłonna do atopii, alergii i podrażnień, swędząca. Produkt stosować u dzieci od 1 miesiąca życia i dorosłych.

STOSOWANIE: Nanieść cienką warstwę kremu na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Stosować minimum dwa razy dziennie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

18 Inne produkty w tej samej kategorii