Kategorie

EMOLIUM Emulsja do ciała 400ml

7035721

EMOLIUM Emulsja do ciała - Można stosować ją do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień nanosząc cienką warstwę preparatu na dokładnie oczyszczoną skórę. Najlepiej jest stosować preparat po każdym myciu.Dzięki jego lekkiej konsystencji doskonale rozprowadza się na skórze i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.

Więcej szczegółów

 

Cena: 32,45 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Można stosować ją do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień nanosząc cienką warstwę preparatu na dokładnie oczyszczoną skórę. Najlepiej jest stosować preparat po każdym myciu.Dzięki jego lekkiej konsystencji doskonale rozprowadza się na skórze i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.

Właściwości:

  • Długotrwale nawilża skórę zapewniając jej prawidłowe funkcjonowanie.
  • Zmiękcza i uelastycznia naskórek.
  • Wzmacnia barierę naskórkową i  ogranicza utratę wody.
  • Chroni przed podrażnieniami, wysuszeniem i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Uzupełnia niedobory lipidów odbudowując płaszcz hydrolipidowy

Składniki:
Olej macadamia, Masło shea, Urea, Trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe, Hialuronian sodu


Sposób użycia:

Nanieść cienką warstwę preparatu na dokładnie oczyszczoną skórę. Szczególnie zalecane jest stosowanie preparatu po każdym myciu.


Opakowanie:

400 ml 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii