Kategorie

Elastyczne majtki chłonne Seni Active Classic rozm. XL Extra Large, 10 sztuk

9087473

Elastyczne majtki chłonne Seni Active Classic to idealne rozwiązanie dla osób ze średnim i ciężkim stopniem nietrzymania moczu, zarówno prowadzących aktywny tryb życia, jak i dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Więcej szczegółów

 

Cena: 27,51 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Seni Active Classic

Elastyczne majtki chłonne Seni Active Classic to idealne rozwiązanie dla osób ze średnim i ciężkim stopniem nietrzymania moczu, zarówno prowadzących aktywny tryb życia, jak i dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej. Produkt ma wyższą chłonność niż Seni Active Normal. Majtki chłonne zakłada się tak samo jak zwykłą bieliznę, dzięki czemu dyskretne i wygodne w użyciu. Konstrukcja produktu powoduje, że pracuje on razem z ciałem i nie uciska brzucha. W pełni elastyczny mankiet opasający udo zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do ciała i zabezpiecza przed wyciekami.

O zużyciu produktu informuje wskazanie specjalnego indykatora wilgotności. Aby zdjąć zużyty wyrób wystarczy rozerwać boczne szwy, a specjalna taśma ułatwi dyskretne i higieniczne wyrzucenie go.

Chłonność produktu zapewniona jest przez wzbogacony superabsorbentem podwójny wkład chłonny, który chłonie mocz i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Seni Active mają wewnętrzne osłonki boczne, które zapobiegają wyciekom oraz zmniejszają ryzyko podrażnień. Osłonki wykonane z delikatnej włókniny i elastycznej przędzy bez elementów lateksowych.

Produkty Seni Active Classic wyrobami oddychającymi, które zapewniają swobodny dostęp powietrza do skóry dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania odparzeń.

Produkty dostępne w 4 rozmiarach: small (1), medium (2), large (3), extra large (4).

Dostępne w opakowaniach: 1 szt., 10 szt.

Więcej na: http://seni.pl/pl_PL

Podobne produkty

30 Inne produkty w tej samej kategorii