Kategorie

EkaMedica DUET Odchudzanie 31.12.2019 r.

3150241

EkaMedica DUET Odchudzanie zawiera:
1. EKAMEDICA ACAI 100% - 500 ml
2. EKAMEDICA  Maqui berry 100% - 500 ml

Data ważności: 31.12.2019 r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 14,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zdrowy Duet ODCHUDZANIE to specjalnie dobrany zestaw soków bogaty w składniki wspomagające przemianę materii i utrzymanie prawidłowej wagi. Acai i Maqui Berry to owoce, które posiadają najwyższą zdolność przeciwutleniającą wśród znanych owoców i warzyw. Są one nie tylko skarbnicą antyoksydantów i polifenoli, ale także witamin C, B i E, żelaza, wapnia, magnezu, cynku oraz kwasów omega 3. Acai i Maqui Berry regulują metabolizm i procesy trawienne, hamują apetyt oraz przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Posiadają one zdolność do pochłaniania szkodliwych wolnych rodników tlenowych, odpowiedzialnych za proces starzenia się organizmu. Wpływają również na utrzymanie w normie poziomu dobrego cholesterolu oraz regulują stężenie glukozy we krwi.


1. EKAMEDICA ACAI 100% - 500 ml

Właściwości:
Owocom Acai nie brakuje kompletu pierwiastków i witamin: B1, B2, C, E, beta karoten, wapń, fosfor, potas, żelazo, białko. Współczynnik ORAC, oceniający zdolność pochłaniania wolnych rodników dla jagody Acai wynosi nawet  1026, co jest 20-krotnie większą wartością niż dotychczas znane źródła. Dzięki temu pozwala nam czuć się dłużej młodo i witalnie. Owoce jagody Acai zawierają różne typy polifenoli miedzy innymi flawonoidy i antocyjany. Antyoksydanty spowalniające proces starzenia. Jagoda Acai zawiera również błonnik i fitosteroleAcai nazywana jest „brazylijską żyłą złota”. Jagody rosną w nieskażonych lasach dorzecza Amazonki. Były one i są nadal spożywane przez rdzennych mieszkańców tego terenu, którzy przypisują im niebywałe właściwości utrzymania ciała w doskonałej kondycji fizycznej i seksualnej. Rdzenni mieszkańcy lasów deszczowych uważają, że Acai sprawdza się w walce ze starzeniem oraz w utrzymaniu dobrej kondycji serca.

Składniki:
100% Acai. Bez konserwantów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Sposób użycia:
2x dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Sok może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 tygodni, przechowywać w lodówce.

Ważne informacje:

  • Po otwarciu przechowywać w lodówce.
  • Spożyć do 21 dni od otwarcia.
  • Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
  • Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowanie: 500 ml 

Podmiot odpowiedzialny:
EKA MEDICA
ul. Bielska 78a
43-340 Kozy
tel./fax 33 814 40 342. EKAMEDICA  Maqui berry 100% - 500 ml

Właściwości:
Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby spożywać codziennie odpowiednie porcje owoców i warzyw. Bardzo zalecane są owoce, które posiadają dużą zdolność antyoksydacyjną, czyli przeciwutleniającą. W głównej mierze przeciwutleniacze to  substancje roślinne, które wspierają naturalne mechanizmy obronnekomórek. Jednym z najczęstszych sposobów, oceny siły antyoksydacyjnej produktów, jest ocena ich skuteczności wobec reaktywnych form tlenu. Badanie to nazywano w skrócie „ORAC” - jest to analityczna metoda pomiaru tej skuteczności w próbkach biologicznych in vitro. ORAC to skrót od Oxygen Radical Absorption of Capacity. Mierzy się ją poprzez porównanie antyoksydacyjne próbki z odpowiednim wzorcem -  zwanym Trolox. Owoce maqui berry posiadają najwyższy współczynnik ORAC spośród zbadanych owoców. Ponadto cechuje się on wysokim poziomem polifenoli i antocyjanów. Owoce bogate są w witaminy: C, B, i E; minerały: żelazo,  potas, wapń, magnez, cynk, bor; kwasy tłuszczowe: Omega-3, Omega-6, Omega-9 w odpowiednich proporcjach oraz białko i błonnik. Należy zwrócić uwagę, że owoc ten zwiera granatowo/fioletowy barwnik, który chroni owoce przed szkodliwym działaniem promieni UV.Dzięki bogactwu owoców maqui naturalnie wspieramy procesy trawienne i możemy zapewnić lepszą przemianę materii, co z kolei korzystnie wpływa na nasz organizm. Jednocześnie wspieramy nasz system odpornościowy.maqui berry pochodzi z Chile oraz z sąsiednich regionów południowej Argentyny. Maqui jest rzadko uprawiany. Jego owoce to małe, czarno - fioletowe jagody, które w smaku przypominają jeżyny. Są one cenione od wielu lat, ich historia spożycia została udokumentowana i w Ameryce Południowej sięga wielu pokoleń. W chwili obecnej zostaje doceniana w pozostałych częściach świata. Rdzenni mieszkańcy Patagoni od wieków nazywali jagody maqui berry – „darami Wielkiego Ducha”.

Składniki:
100% maqui berry. Bez konserwantów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Produkt może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii.


Sposób użycia:
50 ml dziennie  pół godziny przed posiłkiem.Pić rozcieńczony woda lub sokiem w stosunku 1:1.Po otwarciu spożyć w ciągu 21 dni, przechowywać w lodówce.

Ważne informacje:

  • Po otwarciu przechowywać w lodówce.
  • Spożyć do 21 dni od otwarcia.
  • Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
  • Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Opakowanie:
 
500 ml

Podmiot odpowiedzialny:
EKA MEDICA
ul. Bielska 78a
43-340 Kozy
tel./fax 33 814 40 34

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii