Kategorie

Dzidziuś płatki mydlane 400 g

9055186

Dzidziuś płatki mydlane 400 g - Hipoalergiczne płatki mydlane Dzidziuś są skutecznym i wydajnym środkiem do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dziecięcej.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 8,41 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania: 
Delikatna skóra niemowląt i dzieci, skłonna do alergii. 


Właściwości:

Hipoalergiczne płatki mydlane Dzidziuś są skutecznym i wydajnym środkiem do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dziecięcej. Stanowią doskonały, łagodny i naturalny produkt przeznaczony do prania ręcznego, w pralkach wirnikowych i automatycznych w pełnym zakresie temperatur. Nie podrażniają wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Polecane również do ręcznego prania tkanin delikatnych, jedwabiu i wełny oraz do prania w 95°C bielizny osobistej i pościelowej z włókien naturalnych.


Składniki:

N
aturalny zapach, nie zawiera sztucznych detergentów.

Sposób użycia:
Przy praniu w pralkach, w celu lepszego rozpuszczania płatków należy na 1/2 godziny przed użyciem zalać płatki ciepłą wodą. Wszelkie stałe zanieczyszczenia na pieluszkach należy spłukać zimną wodą. Przy praniu ręcznym pieluszek i bielizny niemowlęcej należy kilkakrotnie i staranie spłukać. W pralkach zaleca się powtórzenie programu płukania.

Opakowanie: 400 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii