Kategorie

DZIDZIUŚ Hipoalergiczny płyn do prania 750ml

Płyn Dzidziuś przeznaczony jest do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dziecięcej w podanym zakresie temperatur.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,79 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Płyn Dzidziuś przeznaczony jest do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dziecięcej w podanym zakresie temperatur. Specjalnie opracowany skład płynu jest łagodny dla skóry niemowląt i dzieci. Zawarte w płynie mydło efektywnie wspomaga usuwanie plam oraz nadaje tkaninom miękkość.

Skład:

5-15 % anionowe środki powierzchniowo czynne
< 5 % mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany
Inne: kompozycja zapachowa, Benzisothiazolinone.

Sposób użycia:

 Wszelkie stałe zanieczyszczenia na pieluszkach należy spłukać zimną wodą  Mocno zabrudzone pieluszki i odzież namoczyć przed praniem na 1/2 godziny w płatkach mydlanych Dzidziuś lub na 2 godziny w proszku do prania Dzidziuś  Przy praniu ręcznym pieluszek i bielizny niemowlęcej należy kilkakrotnie i starannie płukać  Podczas prania należy przestrzegać instrukcji podanych przez producentów odzieży  Dozować zgodnie ze sposobem użycia.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii