Kategorie

DUREX RealFeal Prezerwatywy x 10 szt.

9060702

Nielateksowe prezerwatywy nowej generacji Durex Real Feel wykonane są z poliizoprenu dla prawdziwie naturalnych doznań

Więcej szczegółów

 

Cena: 42,46 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nielateksowe prezerwatywy nowej generacji Durex Real Feel wykonane są z poliizoprenu dla prawdziwie naturalnych doznań

.. naturalnie intensywne doznania! Innowacyjne prezerwatywy Durex RealFeel pozwalają być kochankom tak blisko siebie, jak nigdy wcześniej. RealFeel – to pełnia uniesień w sypialni i niespotykane dotąd wrażenie „skóry na skórze”.

Aż 94% konsumentów potwierdza, że Durex RealFeel to najlepsza prezerwatywa jakiej używali*. Dzięki specjalnemu materiałowi RealFeel™, z którego jest wykonana, możesz cieszyć się seksem bez barier, podczas którego czujesz wszystko. Prezerwatywa Durex RealFeel zapewnia bezpieczeństwo miłosnym uniesieniom, jednocześnie sprzyja niczym nieskrępowanej rozkoszy w sypialni – jakby jej wcale nie było!


Prezerwatywy Durex RealFeel są nielateksowe – przyjemności z ich używania mogą doznać również osoby uczulone na lateks.


Jeśli pragniesz zaznać jeszcze bardziej naturalnie intensywnych doznań, wypróbuj prezerwatywy Durex RealFeel w duecie z jedwabistym i ciepłym w dotyku żelem intymnym Durex Play RealFeel.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii