Kategorie

Doppelherz aktiv Na skurcze x 30 tabl.

8079571

Równowaga wodno-elektrolitowa w organizmie odgrywa kluczową rolę dla prawidłowej pracy mięśni szkieletowych, kurczliwości mięśnia sercowego oraz naczyń krwionośnych. Potas i magnez uczestniczą w prawidłowym przewodnictwie nerwowo-mięśniowym i w mechanizmie skurczu mięśni.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,78 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Uciążliwe skurcze mięśni nóg to wyjątkowo dokuczliwa przypadłość, która objawia się zarówno w dzień, jak i w nocy. Na szczęście wybór odpowiedniego suplementu diety na skurcze pomaga w krótkim czasie uporać się z tym nieprzyjemnym problemem. Wysoka skuteczność oraz wyjątkowa przyswajalność składników aktywnych pozytywnie wyróżniają wśród wielu suplementów dostępnych na rynku preparat Doppelherz Aktiv Na Skurcze. Opinie zadowolonych użytkowników akcentują fakt, iż suplement ten pomaga trwale zlikwidować problem uporczywych skurczów. Starannie wyselekcjonowany zestaw minerałów oraz witamin odpowiedzialny jest za fenomenalne efekty już po krótkotrwałym stosowaniu preparatu Doppelherz Aktiv Na Skurcze. Ceny, w jakich produkt ten można nabyć kanałami sprzedaży internetowej, są zdecydowanie kolejnym czynnikiem, który przemawia za jego zakupem.

 

Suplement diety na skurcze Doppelherz Aktiv zawiera w swoim składzie kompleks minerałów odpowiedzialnych za zachowanie równowagi wodno-elektrolitowej w organizmie. Główną rolę odgrywają w tym aspekcie magnez oraz potas – pierwiastki te regulują prawidłową pracę mięśni oraz minimalizują niepożądane skurcze. W szczególności osoby, które narażone są na intensywny wysiłek fizyczny, powinny dostarczać do swojego organizmu odpowiednią podaż magnezu i potasu. Również systematyczne picie kawy oraz alkoholu prowadzi do wypłukiwania tych cennych elektrolitów z organizmu. Ponadto potas wspiera pracę mięśni gładkich, dzięki czemu wspomaga utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. Cynk, chrom i żelazo – to kolejne pierwiastki, jakie znajdziemy w składzie suplementu Doppelherz Aktiv Na Skurcze. Opinia specjalistów na temat ich roli w mechanizmie walki ze skurczami jest jak najbardziej pozytywna, gdyż minerały te wspomagają utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej w ciele człowieka. Oprócz tego chrom wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, zaś żelazo usprawnia transport tlenu przez czerwone krwinki. Dodatkowo obecność witamin B6 oraz B12 poprawia wchłanialność magnezu, a także aktywnie reguluje metabolizm energetyczny komórek. Niezależne badania wykazały, że najwyższą dawkę doskonale przyswajalnego magnezu i potasu w jednej tabletce zawiera właśnie Doppelherz Aktiv Na Skurcze. Cena tego preparatu, biorąc pod uwagę jego skuteczność i wydajność, jest bardzo atrakcyjna i czyni jego stosowanie naprawdę opłacalnym.

Doppelherz Aktiv Na Skurcze to:

  • redukcja uporczywych skurczów mięśni
  • prawidłowy poziom magnezu i potasu w organizmie
  • uzupełnienie minerałów wypłukiwanych przez używki, takie jak kawa czy alkohol
  • zachowana równowaga kwasowo-zasadowa organizmu

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii