> Doppelherz Aktiv Dla Diabetyków x 30 tabl.

Kategorie

Doppelherz Aktiv Dla Diabetyków x 30 tabl.

Cena: 19,67 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

8079401

Kompletny zestaw 14 witamin i składników mineralnych – opracowany specjalnie dla chorych na cukrzycę i osób odchudzających się w celu uzupełniania diety. Chrom wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi.

 

Więcej informacji

Witaminy dla diabetyków i osób odchudzających się powinny uzupełniać wszelkie niedobory składników, których braki często występują u osób chorujących na cukrzycę oraz przebywających na diecie. Odpowiednio dobrany suplement dla diabetyków powinien zawierać kompleksowy zestaw witamin oraz minerałów, które pozytywnie wpływają na aktywność insuliny, przez co wpływają również na poziom glukozy we krwi. Wśród preparatów tego typu na szczególną uwagę zasługuje suplement Doppelherz Aktiv Dla Diabetyków. Opinie odnośnie jego skuteczności, jakie pojawiają się między innymi w internecie, są jednoznacznie pozytywne. Ten wszechstronnie działający preparat dla diabetyków posiada unikatową zdolność wpływania na metabolizm węglowodanów oraz przemiany energetyczne w organizmie. Już po kilku tygodniach można zauważyć pierwsze pozytywne efekty stosowania suplementu Doppelherz Aktiv Dla Diabetyków. Ceny tego preparatu są zdecydowanie niewygórowane, co może być kolejnym czynnikiem przemawiającym za jego zakupem.

 

W składzie suplementu dla diabetyków Doppelherz Aktiv znajdziemy starannie wyselekcjonowany kompleks witamin z grupy B. W grupie tej na szczególną uwagę zasługuje witamina B6, która bierze aktywny udział w metabolizmie glikogenu, zaś wraz z witaminą B12 oraz kwasem foliowym pozytywnie wpływa na utrzymanie optymalnego poziomu homocysteiny we krwi. Oprócz tego witaminy z grupy B wspierane przez biotynę oraz witaminę C regulują wszelkie przemiany energetyczne organizmu. Oprócz tego w preparacie dla diabetyków Doppelherz Aktiv znajdują się również regulujący poziom insuliny we krwi chrom oraz cynk, który wspomaga metabolizm węglowodanów. Dzięki wzbogaceniu witamin dla diabetyków w działające przeciwrodnikowo witaminy C i E, a oprócz tego także selen, suplement ten chroni komórki przed ich nadmierną oksydacją, która jest typowa w przebiegu cukrzycy typu 2. Również zahamowanie nadmiernego przyrostu masy ciała stanowi kolejny ogromny atut preparatu Doppelherz Aktiv Dla Diabetyków. Opinia ekspertów z dziedziny diabetyki akcentuje fakt, iż preparat ten pomaga na trwale wyregulować poziomi insuliny we krwi. Również wyraźnie przyspieszony metabolizm i szybsze spalanie nadmiarowych kalorii należą do widocznych gołym okiem rezultatów stosowania suplementu Doppelherz Aktiv Dla Diabetyków. Cena tego preparatu witaminowego w naszej aptece internetowej jest naprawdę zachęcająca.

Doppelherz Aktiv Dla Diabetyków to:

  • wyregulowany poziom glukozy we krwi
  • stymulacja metabolizmu węglowodanów
  • szybsze spalanie nadmiarowych kalorii
  • łatwiejsze zrzucanie zbędnych kilogramów

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 Inne produkty w tej samej kategorii