Kategorie

Doppelherz Activ Na Poziom Cukru x 30 kaps.

8309311

Wyciąg z cynamonowca wpływa na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Preparat jest zalecany dla osób z cukrzycą typu 2, jako uzupełnienie zdrowej diety. Preparat uzupełnia dietę również w witaminy i składniki mineralne, szczególnie istotne dla osób z cukrzycą.

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,68 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi jest szczególnie utrudnionym zadaniem, jeżeli borykamy się z cukrzycą. Na szczęście odpowiednio dobrany suplement dla diabetyków znacznie ułatwia to zadanie, przyczyniając się zarazem. Warto wybrać preparat dla diabetyków o bogatym, starannie wyselekcjonowanym składzie, który będzie aktywnie przyczyniał się do zredukowania insulinoodporności. Takim preparatem jest bez wątpienia sprawdzony Doppelherz Aktiv Na Poziom Cukru. Opinie, jakie przeważają wśród jego zadowolonych użytkowników, akcentują jego skutecznego, a zarazem łagodnego działania. Niezwykle efektywna regulacja mechanizmu wydzielania insuliny stanowi podstawę działania preparatu Doppelherz Aktiv Na Poziom Cukru. Ceny tego suplementu w aptekach internetowych nie są wygórowane, co jest jego kolejną niewątpliwą zaletą.

 

Składnikiem, który w głównej mierze odpowiedzialny jest za dobroczynne działanie suplementu dla diabetyków Doppelherz Aktiv Na Poziom Cukru jest wysokiej klasy wyciąg z cynamonowca, który normalizuje i trwale stabilizuje poziom glukozy we krwi. Zawarty w nim aktywny bioflawonoid – MHCP – stymuluje wydzielanie insuliny, dzięki czemu nadmiar glukozy z krwiobiegu jest pobierany przez komórki ciała, zaś następnie przekształcany w tłuszcz bądź glikogen. Pozytywnie na poziom glukozy we krwi wpływa również zawarty w preparacie dla diabetyków Doppeherz Aktiv Na Poziom Cukru chrom, z kolei cynk aktywnie reguluje metabolizm cukrów i chroni komórki ciała przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Syntezę glikogenu w komórkach oraz prawidłowy przebieg procesów metabolizmu energetycznego wspierają również witaminy z grupy B, które również znajdują się w składzie preparatu Doppelherz Aktiv Na Poziom Cukru. Opinia, która przeważa odnośnie skuteczności tego suplementu, potwierdza szybki efekt, jaki można zauważyć już po kilku tygodniach jego przyjmowania. Również zahamowanie nadmiernego apetytu na słodycze oraz napadów głodu należą do pozytywnych efektów suplementacji preparatem Doppelherz Aktiv Na Poziom Cukru. Cena, w jakie mogą Państwo nabyć ten produkt w naszej aptece, jest oprócz tego absolutnie bezkonkurencyjna.

Doppelherz Aktiv Na Poziom Cukru to:

  • stymulacja wydzielania insuliny
  • stabilizacja poziomu glukozy we krwi
  • usprawnienie metabolizmu węglowodanów
  • zmniejszenie apetytu na słodycze

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

19 Inne produkty w tej samej kategorii