> Doppelherz Activ Mocny Wzrok x 30 kaps.

Kategorie

Doppelherz Activ Mocny Wzrok x 30 kaps.

Cena: 17,61 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

8478541

Preparat zawiera najważniejsze substancje o korzystnym wpływie na ostrość wzroku i prawidłowe widzenie. Bioflawonoidy zawarte w owocach borówki wpływają na poprawę mikrokrążenia w gałce ocznej, co zwiększa jej dotlenienie i odżywienie oraz wspomaga ostrość wzroku.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

Istnieje szereg czynników, które mogą negatywnie wpływać na ludzki wzrok – noszenie okularów bądź soczewek, praca przy komputerze, godziny spędzane za kierownicą czy też podeszły wiek. Na szczęście odpowiednio dobrany suplement na wzrok może zdziałać cuda i widocznie poprawić jakość oraz komfort widzenia już w kilka tygodni. Bogactwo naturalnych składników aktywnych zdecydowanie przemawia na korzyść preparatu Doppelherz Activ Mocny Wzrok. Opinie odnośnie rezultatów jego stosowania zwracają szczególną uwagę na kwestię większego komfortu widzenia i ograniczenia takich nieprzyjemnych symptomów jak zespół suchego oka czy też nadmierne łzawienie spojówek. Ten wszechstronny preparat na wzrok może być z powodzeniem stosowany także u osób borykających się z problemem słabego widzenia po zmroku. Perfekcyjna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV stanowi kolejny ogromny atut preparatu Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok. Ceny tego wielofunkcyjnego suplementu diety są zdecydowanie kolejnym czynnikiem zachęcającym do jego zakupu.

 

W składzie preparatu na wzrok Doppelherz Aktiv znajduje się standaryzowany wyciąg z owoców borówki czernicy, która jest bogatym źródłem roślinnych bioflawonoidów oraz antocyjanów. Składniki te poprawiają mikrokrążenie krwi w gałce ocznej, dzięki czemu oczy stają się lepiej odżywione i dotlenione. W rezultacie pociąga to za sobą bardziej szczegółowe widzenie, szczególnie po zmroku i w ciemności, co da się zauważyć już po kilku tygodniach suplmenetacji preparatem Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok. Opinia specjalistów z dziedziny okulistyki podkreśla fakt, że w składzie tego wielofunkcyjnego suplementu na wzrok znajdziemy również wysokie stężenie luteiny, która jest naturalnym budulcem plamki żółtej w ludzkim oku. Chroni ona oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym. Witamina A oraz cynk odpowiedzialne są za poprawę jakości widzenia, w szczególności po zmroku, do której dochodzi na skutek systematycznego przyjmowania preparat Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok. Cena tego suplementu diety w naszej aptece internetowej jest naprawdę niska, dzięki czemu jego zakup jest dostępny dla każdego bez względu na zasobność portfela.

Doppelherz Aktiv Mocny Wzrok to:

  • wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania oczu
  • wyraźna poprawa widzenia po zmroku
  • zminimalizowanie objawów zespołu suchego oka
  • wyraźna poprawa komfortu widzenia

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 Inne produkty w tej samej kategorii