Kategorie

DOLGIT med, krople do uszu 10 ml

9079755

Krople DOLGIT med - Dolegliwości w obrębie ucha zewnętrznego - zapalenie ucha zewnętrznego; ból ucha, świąd i zaczerwienienie.  

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Dolegliwości w obrębie ucha zewnętrznego - zapalenie ucha zewnętrznego; ból ucha, świąd i zaczerwienienie.  

Właściwości:
Krople DOLGIT med  do zewnętrznego stosowania w leczeniu i łagodzeniu objawów związanych z dolegliwościami  zewnętrznego organu słuchu (np. otitis externa, zapalenie ucha zewnętrznego).

Krople mogą łagodzić ból ucha, pomagają także w takich dolegliwościach jak świąd i zaczerwienienie. Zawarta w kroplach substancja czynna gliceryna dzięki wysokiej zdolności wiązania wody zmniejsza opuchliznę i tworzy warstwę chroniąca przed dalszymi podrażnieniami i czynnikami zewnętrznymi. Pantenol działa wspomagająco i służy dodatkowej ochronie organu słuchu.

Składniki:
Gliceryna, pantenol, chlorek cetylopirydyniowy, woda.

Sposób użycia:
W zależności od potrzeby 4 razy dziennie wkraplając 1 - 2 krople do ucha (przewodu słuchowego). Podczas zakraplania należy odchylić głowę na bok i naciskając na plastikową butelkę wkroplić krople do uszu, następnie 3 minuty trzymać głowę na boku.

Ważne informacje:

  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze do 25 °C.
  • Krople nie mogą być stosowane przy nadwrażliwości na glicerol oraz przy uszkodzeniach lub perforacji błony bębenkowej ani na otwarte rany.
  • Nie stosować kropli do uszu równocześnie z innymi miejscowo działającymi lekami (np. kroplami i maściami do uszu).

Opakowanie:
10 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii