Dla mam i kobiet w ciąży

Najczęściej kupowane

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Dla mam i kobiet w ciąży

Kosmetyki i preparaty przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży oraz mam. Wybierz odpowiednie dla siebie. Ciąża i narodziny dziecka to jeden z najważniejszych aspektów macierzyństwa. Dlatego należy się dobrze do tego przygotować. To czas, kiedy nasze ciało wymaga specjalnej troski. Kremy do twarzy, przeciw rozstępom, kremy na biust, żele do stóp i łydek, płyny do higieny intymnej, a także suplementy to wszystko znajdą u nas przyszłe mamy.

Dla mam i kobiet w ciąży  W kategorii 116 produków.

Podkategorie

 • Akcesoria

  W naszym asortymencie oferujemy różnego rodzaju artykuły higieniczne i akcesoria ułatwiające poród oraz opiekę nad noworodkiem. Akcesoria dla mam i kobiet w ciąży to między innymi testy ciążowe, chusteczki do pielęgnacji piersi, laktatory, podkłady ginekologiczne.

 • Testy ciążowe i...

  W naszej ofercie testy ciążowe oraz owulacyjne, określające moment owulacji.

 • Kosmetyki i pielęgnacja

  Przyszła mama powinna z ostrożnością stosować wszelkich kosmetyków do pielęgnacji swojego ciała. Kupując teraz kosmetyki, zwracaj uwagę nie tylko na to, jak działają, lecz przede wszystkim na to, czy są bezpieczne. Znajdziesz u nas kremy na rozstępy, balsamy do ciała, kojące żele do nóg, kremy na biust oraz płyny do higieny intymnej.

 • Leki i suplementy

  Oprócz pielęgnacji ciała zadbaj także o swoje zdrowie w trakcie ciąży. Zgodnie z wytycznymi, wszystkie ciężarne powinny przyjmować 400 μg kwasu foliowego oraz minimum 600 μg witaminy D3 przez całą ciążę. Pamiętaj, aby skonsultować się ze swoim lekarzem, nawet w kwestii przyjmowania sztucznych witamin. W naszej ofercie znajdziesz takie suplementy.

na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 116 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 116 produktów