Dla dzieci i niemowląt

Najczęściej kupowane

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Dla dzieci i niemowląt

Istota, o którą lubimy dbać najbardziej. Powinniśmy dostarczyć jej to co najlepsze. Znajdziesz tu środki do pielęgnacji ciała, kosmetyki do mycia i kąpieli, pasty i szczoteczki do ząbków, preparaty ochronne na przykład przed słońcem i to co niezbędne- pieluchy, pampersy, chusteczki, a także mleka, te dla alergików także.  

Dla dzieci i niemowląt  W kategorii 592 produków.

Podkategorie

 • Akcesoria

  Nie musisz już biegać po sklepach z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. Wystarczy, że znajdziesz w tym dziale to, czego szukasz. Smoczki, butelki, szczoteczki i wiele innych.

 • Chusteczki

  Jednym z podstawowych kosmetyków do pielęgnacji dzieci są nawilżane chusteczki. Używa je większość rodziców np. przy przewijaniu, czy myciu rączek.

 • Oliwki, szampony

  Środki do mycia, kąpieli, oliwki, łagodne szampony, to wszystko znajdziesz w tym dziale.

 • Kosmetyki i pielęgnacja

  Pielęgnacja ciałka Twojego niemowlaka jest niezwykle ważna. Należy pamiętać, że produkty, które dla niego wybierasz muszą być delikatne i niepodrażniające. Środki do mycia, kąpieli, kremy do buzi i pupy, chusteczki pielęgnacyjne, oliwki, łagodne szampony oraz balsamy, to wszystko znajdziesz w tym dziale.

 • Leki i suplementy

  Jeśli Twoje dziecko nie przepada za jedzeniem warzyw czy owoców, a zależy Ci, aby dostarczyć do jego organizmu niezbędnych witamin, polecamy suplementy dla dzieci.

 • Mleka

  Mleko dla dzieci, noworodków i niemowląt: początkowe, następne, modyfikowane, bezglutenowe, dla dzieci w każdym wieku. Takie produkty znajdziesz w tym dziale.

na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 592 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 592 produktów