Kategorie

Disnemar Baby aerozol do nosa 25 ml (250 dawek)

9074542

Disnemar Baby jest produktem skutecznie oczyszczającym i udrażniającym jamę nosową.

Więcej szczegółów

 

Cena: 27,10 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Disnemar Baby jest produktem skutecznie oczyszczającym i udrażniającym jamę nosową. Dzięki starannie opracowanej formule, środek usuwa wszelkie zanieczyszczenia i alergeny, a także delikatnie nawilża i wspiera procesy regeneracyjne błony śluzowej jamy nosowej. Preparat jest zalecany do stosowania u dzieci, niemowląt oraz osób dorosłych.

Właściwości:
Disnemar Baby to starannie oczyszczony donosowy roztwór fizjologiczny wody morskiej z mikroelementami przeznaczony do stosowania u dzieci i niemowląt. Preparat pomaga utrzymać właściwą higienę nosa i prawidłowy stan błony śluzowej nosa, nie wywołując podrażnień.

Składniki:
Fizjologiczny roztwór wody morskiej, chlorek benzalkonium.

Sposób użycia:
U dzieci i niemowląt zazwyczaj dawkuje się 1 kroplę dziennie do każdego otworu nosowego, u dorosłych można podawać 4-8 kropel.

Ważne informacje:

  • Należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Nie należy stosować wyrobu po upływie terminu ważności zamieszczonym na opakowaniu.

Opakowanie:
25 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii