Kategorie

Diosminex Max 60 tabletek

8071112

Leczenie objawów związanych z przelękłą niewydolnością krążenia żylnego i limfatycznego.

Skład: 1 tabletka zawiera substancję czynną: 1000mg zmikronizowanej diosminy oraz substancje pomocnicze.

Więcej szczegółów

 

Cena: 37,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Problemy z kondycją naczyń krwionośnych mogą prowadzić do powstawania wielu uciążliwych dolegliwości. Wśród najbardziej powszechnych przypadłości wymienić należy żylaki kończyn dolnych, hemoroidy oraz niezwykle bolesne skurcze mięśni nóg. Na rynku można jednak z łatwością znaleźć sprawdzony lek na żylaki, którego rozległe działanie przyczynia się do kompleksowego wsparcia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych. Na skutek regularnego przyjmowania takiego leku na skurcze nóg możemy poprawić napięcie ścianek żył, co przyczyni się również do zmniejszenia uczucia bólu i ciężkości nóg. W szczególności bardzo pozytywne rezultaty można uzyskać stosując lek na hemoroidy o nazwie Diosminex. Opinie jego usatysfakcjonowanych użytkowników zwracają uwagę na fakt, iż preparat ten oddziałuje korzystnie również na rozszerzone i kruche naczynka na twarzy. Również wyraźnie zmniejszenie rumienia jest jednym z widocznych rezultatów przyjmowania leku Diosminex. Ceny tego produktu utrzymują się dodatkowo na bardzo przystępnym poziomie.

 

W składzie leku na żylaki Diosminex znajduje się wysoka dawka aktywnej diosminy. Składnik ten cechuje się bardzo szerokim spektrum działania, jeśli chodzi o poprawę funkcjonowania naczyń krwionośnych. Dzięki temu stosowanie leku na skurcze nóg Diosminex usprawnia drenaż limfatyczny i likwiduje zakrzepy w żyłach, co przekłada się na znaczne zredukowanie uporczywych nocnych kurczy mięśni łydek. Oprócz tego znika uciążliwe uczucie ciężkości nóg oraz nawracająca opuchlizna dolnych kończyn. Kolejną zaletą leku na hemoroidy Diosminex jest skuteczne pozytywne oddziaływanie na kondycję żylaków odbytu. W efekcie znacznie zminimalizowane zostają takie nieprzyjemne objawy jak świąd, pieczenie czy też ból w okolicy odbytu, a nawet krwawienie z guzków hemoroidalnych. W szczególności osoby, które w związku ze stojącym charakterem swojej pracy zawodowej odczuwają ból lub uczucie ciężkości nóg po całym dniu, powinny sięgnąć po lek Diosminex. Opinia, z jaką można spotkać się najczęściej wśród internautów mających styczność w tym produktem, potwierdzają długo utrzymujące się efekty jego przyjmowania. Już po kilku tygodniach można zauważyć pierwsze pozytywne rezultaty stosowania leku Diosminex. Cena tego preparatu jest jak najbardziej adekwatna do jego jakości, a jednocześnie nie jest wygórowana.

Diosminex to:

  • usprawnione krążenie żylne oraz drenaż limfatyczny
  • ulga przy dolegliwościach towarzyszącym hemoroidom
  • ograniczenie nocnych skurczów łydek
  • wzmocnione ścianki naczyń krwionośnych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii