Żylaki

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Diohespan Max 1000 mg x 30 tabl.

8538033

Diohespan Max jest lekiem chroniącym układ naczyń żylnych, zmniejszającym przepuszczalność naczyń, poprawiającym napięcie ich ścian, powrót krwi z układu żylnego, oraz zmniejszający nadciśnienie i zastój żylny w kończynach.


Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 29,64 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Diohespan Max to lek, którego zadaniem jest ochrona układu żył. Środek w znaczny sposób redukuje przenikalność naczyń krwionośnych, zwiększa opór kapilar oraz stymuluje elastyczność ich ścian. Zapobiegając cofaniu krwi, eliminuje możliwość powstania zastoju żylnego i rozwoju nieestetycznych, uciążliwych żylaków. Znaczną rolę w działaniu preparatu przypisuje się diosminie – substancji czynnej, zaliczanej do grupy flawonoidów, która wykazuje tendencje do pobudzania mikrokrążenia, dzięki czemu zapobiega kumulowaniu się limfy w kończynach dolnych, co z kolei wywołuje obrzęk, opuchliznę i ból. Diosmina, stanowi pierwszorzędną składową preparatu Diohespan. Opinia standardowego Polaka na temat wpływu leku, potwierdza skuteczność działania. Dzięki temu, że flawonoidy mają szczególne właściwości farmakokinetyczne, dotyczące wchłaniania substancji oraz dystrybucji, Diohespan może być śmiało stosowany nie tylko jako lek na żylaki, ale i jako lek na hemoroidy – nie podrażnia, nie wywołuje alergii, w żaden sposób nie szkodzi organizmom żywym. Każde opakowanie zawiera 30 tabletek po 1000 mg preparatu Diohespan. Opinie na temat leku, wskazują na wysokie zaufanie do producenta. Statystycznie, co 2 Polka ma problem z syndromem zmęczonych nóg. Większość z nich jest zdecydowana sięgnąć po Diohespan. Cena medykamentu jest stosunkowo niska, a jakość od razu widać - z najwyższej półki. Decydując się na Diohespan, zyskujesz gwarancję pozytywnego działania leku. Na hemoroidy diosmina działa rozluźniająco i umożliwia szybką eliminację problemu. Warto dodać, że substancja czynna, pozyskiwana jest z trędownika bulwiastego, pospolicie rosnącej rośliny, dzięki czemu produkcja naszego leku na żylaki nie wymaga stosowania syntetycznych środków chemicznych.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: